EAeJWqdHdgJ1jr5Z

29 січня, у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара пройшов історичний захід, присвячений 100-й річниці битви під Крутами. На нього завітали представники ВО «Свобода», молодіжного руху «Сокіл» та Обласного молодіжного центру.

Під час заходу презентували настільну гру «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 років», яку минулого року видав Український інститут національної пам’яті. За допомогою цієї гри гості змагались у знанні історії. Вона побудована за стандартною схемою – ігрове поле та клітинки-ходи. Гравці рухались клітинками та відповідали на запитання, що стосувались історії України 1917-1921 років.

Вікторія Піскова, організаторка заходу, провідна бібліотекарка говорить:

«Гра сучасна; видно, що люди дещо засумували за настільними іграми. Тому з таким завзяттям сьогодні граємо. Але найголовніше питання спрямоване на те, щоб ми просто пригадали знання з історії, можливо, інколи використали свою інтуїцію. Головне – це пошук правильної відповіді у команді».

Настільна гра про Україну 1918-го року

Гостя заходу Владислава Лобанова ділиться своїми враженнями:

«Це цікаво, історію можна вивчати та дізнаватись не просто з книжки, а  граючи з друзями, це дуже класно, краще запам’ятовується навіть. Починаєш згадувати свої шкільні роки. Позитивні враження, атмосфера така дружня, гра проходить в дужі теплій атмосфері».

Тож, полтавці знайшли приємний привід для об’єднання та згадали визначальні епізоди української історії.

Полтавці відзначили річницю бою під Крутами інтелектуальною грою

Нагадаємо, сьогодні до сотої річниці битви під Крутами на Театральній площі реконструювали події бою.

Loading...