Qc1WD8knzchKPXxX

Ініціатори акції – арт-група «Творчий Кременчук» та активісти #Adapter. Її мета – визначити найкращий пам’ятник відомому поетові серед обласних центрів.

Щоб взяти участь у флешмобі необхідно виконати два кроки:

  • Проголосувати за один із пам’ятників на сайті.
  • З 1-го лютого по 1-ше березня зробити фото на фоні пам’ятника: це може бути як постамент у невеликому містечку, так і в обласному центрі. Після цього необхідно опублікувати фото на своїй сторінці у Facebook  або Instagram з тегом  #Sheva_204, #Таras або  #Kobzar_2018.

Переможці, чиї світлини наберуть найбільше лайків, отримають призи. Які саме, ініціатори акції поки що тримають інтригу.

Одна з організаторок флешмобу, Олеся Міфтахова говорить, що його ідея значно глибша, ніж здається:

 «Ми перш за все хочемо спростувати відношення людей до пам’ятників як до ідолів, хочемо сказати, що за кожним пам’ятником стоїть митець. Група митців, архітекторів, скульпторів, які робили ці погруддя, постаменти, скульптури та розповісти про пам’ятник як про витвір мистецтва. Ми також вирішили знайти найцікавіші історії створення пам’ятників, поки що збираємо інформацію, поступово будемо викладати в мережу».

Арт-група «Творчий Кременчук» – це об’єднання поетів, літераторів, прозаїків. За 10 років  існування до них долучились художники та музиканти. Раніше вони організовували різноманітні мистецькі заходи у своєму місті. А влітку минулого року втілили в життя проект «Lit Space», в рамках якого автори-початківці мали змогу повчитись у відомих письменників.

 #Adapter – це ініціативна група у Кременчуці, яка підтримує різні альтернативні рухи тому, додає Олеся Міфтахова, вони  товаришують і підтримують один одного.

Loading...