AeRtdrfG8UL9E2mV

31-го січня у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського відбудеться презентація книги поезій Ганни Кревської «Імена снігу». Ганна Кревська (Марина Кононенко) – поетеса родом із Лубен, член Національної спілки журналістів України та літоб’єднання ім. О. Донченка. Лауреат міських поетичних конкурсів «Поетична весна», премії ім. В.Симоненка, обласного конкурсу молодих поетів Полтавщини, дипломант Міжнародного конкурсу «Гранослов». Свою нову […]

31-го січня у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського відбудеться презентація книги поезій Ганни Кревської «Імена снігу».

Ганна Кревська (Марина Кононенко) – поетеса родом із Лубен, член Національної спілки журналістів України та літоб’єднання ім. О. Донченка. Лауреат міських поетичних конкурсів «Поетична весна», премії ім. В.Симоненка, обласного конкурсу молодих поетів Полтавщини, дипломант Міжнародного конкурсу «Гранослов».

Свою нову збірку авторка називає своєрідним щоденником забутих назв, свят, земель та людей. Задумка з’явилась в неї давно і кілька років збірник готувався до друку. Книга має 5 розділів, кожен з яких це історія в історії. Є розділи присвячені пейзажній ліриці, історичному минулому нашого краю, любовна лірика, а також розділ, в основу якого лягли розмови авторки з воїнами-атовцями.

Ганна Кревська (Джерело - соцмережі)

Авторка зазначає, що книга має досить багато цікавих малюнків, які нині для молодого покоління стали чимось раритетним:

«Все почалося з того, що мій 9-річний син підійшов до мене і каже: «Мамо, що таке піч?». Тобто, для нього це дивина якась. А я на тій печі виросла, я її топила, мазала».

Ганна Кревська також розповіла, чому збірник називається книгою про імена: «Давні та нині сущі, забуті та наново повернені. Імена свят і земель, трав і речей, місць і людей – усього того, що становить наші з вами імена».

«Насправді якби ця книжка була така класична, то там би на кожному вірші стояла б присвята комусь. Там є присвята Ліні Костенко і закінчуючи присвятами моїй прабабусі. Тобто за кожним віршем там стоїть людина зі своїми болями і печалями», – додає авторка.

Ганна Кревська авторка збірок «Коли опадають вітри» та «Під корою». Зараз вона працює журналісткою у рекламно-інформаційному виданні «Вісник».

Початок презентації о 14.30 у літературній вітальні (кімната 213).

Loading...