OuoKotQZ9xrVdEbn

Полтавських школярів та студентів запрошують взяти участь у IV Всеукраїнському фестивалі «Book fashion», який проходитиме навесні. Метою конкурсу організатори називають популяризацію читання серед молоді та просування в Інтернеті буктрейлерів і промороликів. У фестивалі «Book fashion» можуть взяти участь студенти вишів, учні старшої (10-11 клас), молодшої та середньої школи (3-9 клас). Роботи можна подавати як самостійно, […]

Полтавських школярів та студентів запрошують взяти участь у IV Всеукраїнському фестивалі «Book fashion», який проходитиме навесні. Метою конкурсу організатори називають популяризацію читання серед молоді та просування в Інтернеті буктрейлерів і промороликів.

У фестивалі «Book fashion» можуть взяти участь студенти вишів, учні старшої (10-11 клас), молодшої та середньої школи (3-9 клас). Роботи можна подавати як самостійно, так і від групи з 2-х чи 3-х осіб.

Задля участі у фестивалі потрібно зняти буктрейлер чи проморолик, заповнити заявку та надіслати разом з посиланням на відео в YouTube на електронну адресу: kvsr.ij@kubg.edu.ua. У темі повідомлення зазначити: «Фестиваль буктрейлерів».

Вимоги до конкурсних робіт:

  • тривалість буктрейлера – не більше 2 хвилин;
  • презентаційний буктрейлер – 9-16 слайдів;
  • тривалість проморолика – не більше 2 хвилин.

Участь у конкурсі є безкоштовною, роботи приймаються з 1 березня по 13 квітня включно.

Фестиваль буктрейлерів

Серед кращих буктрейлерів до українських книг, можна  назвати відео Макса Кідрука. Письменник ілюструє нові книги оригінальними буктрейлерами, які спонукають читачів якнайшвидше взятися до книги.

 

 

Буктрейлери та проморолики для конкурсу мають бути інформативними, оригінальними, креативними та без жодного натяку на плагіат.

Довідка

Буктрейлер – відеоанотація книги.

Проморолик – рекламна відеопрезентація.

Loading...