Ілюстративне фото Монументу Слави з прапорами

ГО «Рух Полтавських Громад» зареєстрували лист звернення з ескізом розташування флагштоків з прапорами.

Перед цим організація з цим питанням звернулася до архітекторів. Про це стало відомо 26 квітня з фейсбук-сторінки Голови Наглядової ради  ГО «Рух Полтавських Громад» Вікторії Мірошніченко. 

Звернення подали міському голові Полтави Олександру Мамаю та голові депутатської групи «Збережемо Полтаву» Юлії Городчаніній. 

Фото Вікторії Мірошніченко
Фото Вікторії Мірошніченко

«З метою визначення подальшого розташування прапорів просимо Вас ініціювати внесення до порядку денного найближчого засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради питання про встановлення біля Монумента Слави трьох флагштоків з державним прапором України, революційним прапором ОУН, прапором Полтави», – написано у зверненні.

Фото Вікторії Мірошніченко

Нагадаємо, 24 квітня з Монументу Слави у Полтаві зняли прапори. Міський голова Олександр Мамай у своєму телеграм-каналі написав, що він дав розпорядження, щоб з Монументу Слави зняли встановлені прапори.

Активіст Олександр Сороковий розповів ЗМІСТу, що прапори на Монументі планують поновити.

Секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов сказав, що фракція «Європейської солідарності» може запропонувати встановити флагштоки з українськими прапорами у центрі міста.

Раніше 8 квітня стяги з Монументу зняли працівники «Декоративних культур». 12 квітня їх на Монумент Слави повернули. Про це повідомляв Олександр Сороковий на власній сторінці у фейсбуці.

Про символізм прапорів на постаменті у центрі Полтави ЗМІСТ писав тут.

Loading...