Полтавська політехніка хоче отримати землю за Кадетським корпусом – проєкт рішення

Університет просить надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення ділянки площею 0,3 га на вул.Соборності,42б. Це потрібно для обслуговування навчального корпусу.
Про це відомо з проєкту рішення Полтавської міської ради, який оприлюднили 22 лютого.
На цю ж ділянку претендує Державна судова адміністрація для автостоянки. Саме ДСА планує перетворити Кадетський корпус на будинок правосуддя. Наразі ця земля належить Полтавській громаді.
Частково ця ділянка уже належить адміністрації, адже вона необхідна для здійснення правосуддя у Кадетському корпусі після реставрації, але Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка не хоче віддати землю поряд зі своїм корпусами. Про це сказала на містобудівній комісії проректорка університету Олена Філонич 18 лютого.
За її словами, ділянку навчальний заклад планує оформити уже кількадесят років, а минулоріч ділянки передали ДСА. Їхній заклад з таким рішенням не погоджується і готовий повертати землю навіть через суд.
Це питання планують розглянути на сесії Полтавської міської ради.
Як писав ЗМІСТ, у політехніці модернізують 18 будівель, адже університет бере участь у проєкті «Вища освіта України». До проєкту включили 18 будівель, у тому числі і гуртожитки.