GQWjTOV4DXlqkNqZ

Волонтери благодійної організації «Полтавський батальйон небайдужих» передали кошти, виручені за кришечки від пластикових пляшок, на лікування пораненому на Сході артилеристу Сергію Меркулову. Як повідомляють на сайті «Команди небайдужих», силами жителів Полтавщини волонтери зібрали тонну кришечок від пластикових пляшок. Ці кришки нещодавно здали як вторсировину, натомість отримавши 8 тисяч гривень. Ці кошти волонтери віддали родині важко пораненого […]

Волонтери благодійної організації «Полтавський батальйон небайдужих» передали кошти, виручені за кришечки від пластикових пляшок, на лікування пораненому на Сході артилеристу Сергію Меркулову.

Як повідомляють на сайті «Команди небайдужих», силами жителів Полтавщини волонтери зібрали тонну кришечок від пластикових пляшок. Ці кришки нещодавно здали як вторсировину, натомість отримавши 8 тисяч гривень.

Ці кошти волонтери віддали родині важко пораненого в Авдіїївці полтавця Сергія Меркулова. Захисник України наразі продовжує реабілітацію і для того, аби вона була успішною, постійно потребує знеболюючих та вітамінів.

За даними «Батальйону небайдужих», ліки вже частково закупили, а сам боєць вдячний усім, хто допомагає йому одужати ще й таким способом – акумуляцією вторсировини.

Придбані ліки (Джерело - соцмережі)

Сергій Меркулов – артилерист 5 УДА, отримав уламкові поранення у травні 2016 року неподалік Авдіївки. У полтавця постраждали внутрішні органи, ліва рука та ліва нога. Лікарі не давали обнадійливих прогнозів, говорили, що Сергій зможе ходити лише на милицях. Однак один з реабілітологів створив диво тож, зараз з’явилася надія. Лікування триває вже більше року і в родини наразі великі борги.

 Сергій Меркулов (Джерело - pbn.org.ua)

Усі небайдужі можуть надсилати кошти для реабілітації Сергія на картку «ПриватБанку» 4149 4393 9624 5668.

Нагадаємо, за понад 3,5 роки діяльності полтавські волонтери зібрали майже 5,8 млн грн допомоги захисникам України, з яких майже 460 тис. грн від початку року.

Loading...