Полтавський суд арештував майно Наталії Саєнко

Автор: Вікторія Баберя, 8 лютого, 11:53

Фото: Полтавський суд арештував майно Наталії Саєнко


У четвер, 7 лютого, в Октябрському райсуді Полтави розглянули клопотання слідчого щодо накладення арешту на нерухоме майно Наталії Саєнко.

Слідча суддя Ірина Блажко частково задовольнила клопотання слідчого. Про це повідомила прес-служба суду. Родина Левченків, сина якої Артема Наталія Саєнко збила автівкою на пішохідному переході в центрі Полтави (хлопець помер після двох місяців перебування в комі), визнана потерпілими, подала цивільний позов. У ньому вони вимагають стягнути з Наталії Саєнко компенсацію за спричинену моральну шкоду. У зв'язку з цим і арештували майно підозрюваної.  

Зокрема, наклали арешт на нерухоме майно в Полтаві та Полтавському районі, яке станом на 5 лютого 2019 року належало Наталії Саєнко. Це з позбавленням права його відчуження до скасування арешту майна у встановленому КПК України порядку.

Тож, арешт стосується наступної нерухомості:

  • 1/5 частину житлового будинку з господарськими будівлями;
  • квартиру;
  • 1/2 нежитлових приміщень (мініпекарня та магазин з кафетерієм);
  • 1/2 частини житлового будинку з господарськими будівлями;
  • 1/2 частина земельної ділянки;
  • 1/10 частина нежитлових приміщень (магазин-кафетерій та перукарня).

Додамо, поліція розшукує свідка ДТП, що сталася у центрі міста (на кільці по вулиці Соборності) 6 листопада 2018 року близько 14:00 на пішохідному переході біля Малої академії мистецтв. Тоді джип Mercedes-Benz, за кермом якого була Наталія Саєнко, збив 14-річного Артема Левченка, який їхав на велосипеді. Хлопчик два місяці перебував у лікарні і, не прийшовши до тями, він помер від отриманих травм у понеділок, 7 січня. За інформацію про свідка правоохоронці готові виплатити нагороду у розмірі 25 тис. грн.

Зауважимо, під час слідчого експерименту в середу, 6 лютого, встановили, що на момент скоєння ДТП, Артем Левченко рухався на велосипеді на великій швидкомті, а не йшов пішки.

Нагадаємо, наразі Наталія Саєнко перебуває під цілодобовим домашнім арештом строком на 60 діб до 9 березня включно.

Також раніше суд призначив судову автотехнічну експертизу автівки Mercedes-Benz Наталії Саєнко. Крім того, суд задовольнив клопотання слідчого щодо проведення експертизи по особистим речам хлопчика та записам у медкартці.

Опублікована: 8 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація