Полтавський суд відмовив міській владі в розірванні третього договору оренди із «Старнайтом»

Автор: Вікторія Баберя, 15 травня, 12:04

Фото: Суд відмовив у розірванні третього договору оренди із «Старнайтом»


Відповідне рішення ухвалив суддя Господарського суду Полтавської області Ігор Кльопов у середу, 15 травня.

Це був третій договір №115/25 від 26.12.2012 р. на оренду «Старнайтом» 247,2 кв. м під кафе, танцпол. Тож, «Старнайт» поки що залишається у приміщені колишнього кінотеатру імені Котляревського.

Зауважимо, що два попередні договори вже розірвані та «Старнайтом» сплачено борг місту за несвоєчасну плату за оренду. Зокрема, це: договір №31/1 від 09.09.2015 р. на оренду «Старнайтом» 709,9 кв. м. (під продаж непродовольчих товарів, пункт з продажу лотерейних білетів, кафетерій, закусочні, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи, громадську вбиральню, пункт обміну валют) та договір оренди №1/25 від 01.01.2014 р. на 978,3 кв. м (під кафе, танцпол).

Проте цього разу суд відмовив міському управлінню керування майном комунальної власності у задоволенні позову щодо розірвання договору (із аналогічними позовними вимогами, до речі). Що є доволі цікавим рішенням судді Кльопова.

Суддя Кльопов

За словами заступника міського голови з юридичних питань Івана Сватенка, дане рішення місто оскаржуватиме.

Щодо інших договорів, то дії міської влади будуть наступні (враховуючи «любов» «Старнайту» все оскаржувати та подавати апеляційні та касаційні скарги).

«Потрібно буде, щоб це рішення набуло законної сили – це буде вже після розгляду в апеляційного оскарження, якщо воно буде. Надалі ми звернемося до виконавчої служби, щоб виконати дане рішення», – пояснив Іван Сватенко.

Додамо, в січні 2019-го міське управління керування майном комунальної власності подало позов до ТОВ «Старнайт» про розірвання трьох договорів оренди, зобов’язання повернути орендовані об’єкти у власність міста та про стягнення грошових коштів.

Під час судового засідання на розірвання третього договору оренди

Нагадаємо, що Верховний Суд визнав незаконним передачу в оренду приміщення та перебудову екс-кінотеатру імені Котляревського, датовану 2013 роком.

У квітні Полтавський окружний адмінсуд відмовив ТОВ «Старнайт» в задоволенні даного позову, таким чином визнав припис на демонтаж прибудови до «Котляріка» законним.

Опублікована: 15 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація