Полтавський танцівник став претендентом в збірну України на Олімпійські ігри

Автор: Єгор Рудь, 3 січня, 13:28

Фото: Полтавський танцівник став претендентом в збірну України на Олімпійські ігри


12-річний Георгій Людвик переміг на всеукраїнському чемпіонаті з брейкінг спорту в Харкові, тим самим став першим претендентом до юнацьких Олімпійських ігор, які відбудуться в Африці.

Хлопець брав участь у чемпіонаті в віковій категорії дітей від 11 до 15 років. Як розповідає тренер хлопця Тимур Тураєв, засновник студії Bro Dance Centre, він став потенційним кандидатом в збірну України завдяки перемозі у чемпіонаті:

«Він є претендентом до збірної, тому що він має найбільшу кількість балів. Наприклад, як у футболі: ви заробляєте бали протягом року і хто має найбільшу кількість, той їде представляти збірну країни»

Чемпіонат проходив від Федерації брейкінгу України. На ньому виступали діти з усієї країни, але кандидатами до збірної потрапили лише 8 учасників, три з яких є полтавцями.

  • Володимир Данілов (8 місце у категорії: діти з 11 до 16 років);
  • Ангеліна Тимошенко (8 місце у категорії: дівчата з 16 до 18 років);
  • Демід Жалій (8 місце у категорії: хлопці з 16 до 18 років).

Чемпіонат проходив від Федерації брейкінгу України

Як зазначає Тимур Тураєв, брейкінг має велику кількість спортивних, акробатичних і силових елементів і тому цей цікавий вид танців прирівняли до виду спорту й у 2018 році, вперше провели олімпіаду з брейкінгу.

2020 рік має бути вирішальним для майбутньої Олімпіади, оскільки має відбутися останнє засідання Міжнародної олімпійського комітету, під час якого мають офіційно затвердити брейкданс як вид спорту на Олімпіаді у 2022 році.

Також, олімпійський комітет попередньо включив змагання з брейкдансу, серфінгу, скелелазіння і скейтбордингу до програми XXXIII літній Олімпійських ігор-2024 у Парижі. Це рішення було прийняте на 134-й сесії організації.

Чемпіонат проходив від Федерації брейкінгу України

Чемпіонат проходив від Федерації брейкінгу України

Опублікована: 3 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація