Полтавського перевізника не будуть карати за «фальшиві» документи в автобусі

Автор: Каріна Тютюнник, 27 березня, 17:15

Фото: Перевізник пообіцяв поліції більше не пропечатувати наперед шляхові листи (Джерело - i1.wp.com)


Взимку цього року полтавські патрульні зупинили водія маршрутного автобусу з цілим стосом вже пропечатаних шляхових листів про проходження щоденних обов’язкових мед та техоглядів. Та у поліції говорять, що карати керівництво підприємства не будуть, провели лише роз’яснювальну роботу.

Як розповів начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв, слідчі Полтавського відділу поліції перевірили вилучені документи та з’ясували, що вони таки не підроблені:

«В процесі перевірки слідчими було з’ясовано, що дані шляхові листи і медичні документи не є підробленими. Тобто там не було нічиїх підписів, а є офіційно поставлені печатки на дані бланки, тобто як бланки-заготовки для водіїв».

За словами Юрія Сулаєва, в адміністрації підприємства (а на листах були нанесені штампи ПП «ЛЮГ») пояснили, що роблять так, бо водії дуже рано виходять на маршрут. Коли ж у лікаря починається робочий день, то водії повертаються, щоб пройти огляд вже з бланками на руках.  

Зазначимо, сам водій під час перевірки розповів поліціянтам, що дорожні листи він мав заповнювати самостійно.

Один із знайдених в автобусі шляхових листів

«Звичайно, це є порушенням порядку випуску даних транспортних засобів на лінію. Проте ознак кримінального правопорушення немає, оскільки немає самого факту підробки. Особа, яка керувала транспортним засобом не пред’являла документи, які мають ознаки підробки, вони просто були в неї в автомобілі».

Із керівництвом підприємства наразі проведено роз’яснювальну роботу виховного правового характеру. У свою чергу перевізник пообіцяв правоохоронцям більше не допускати подібних недоліків.  

Нагадаємо, маршрутку зупинили 1-го лютого на перехресті вулиць Сєрьогіна та Київське шосе. Під час перевірки документів інспектори виявили у кабіні автобуса більше 30-ти шляхових листів з печатками про проходження щоденних обов’язкових передрейсових медичних оглядів та контролю технічного засобу без дати проходження.

Опублікована: 27 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація