lAerjyBcNGujODzA

31 січня у приміщенні Полтавської обласної ради відбудеться круглий стіл, присвячений питанням антикорупційної політики в діяльності місцевих рад. Учасники засідання обговорять проблему виникнення конфліктів інтересів у діяльності місцевих депутатів, нюанси електронного декларування, а також механізм передачі майна при утворенні об’єднаних територіальних громад. Суміщення роботи депутата та підприємця чи службовця, незнання «підводних каменів» е-декларування, допущення помилок […]

31 січня у приміщенні Полтавської обласної ради відбудеться круглий стіл, присвячений питанням антикорупційної політики в діяльності місцевих рад. Учасники засідання обговорять проблему виникнення конфліктів інтересів у діяльності місцевих депутатів, нюанси електронного декларування, а також механізм передачі майна при утворенні об’єднаних територіальних громад.

Суміщення роботи депутата та підприємця чи службовця, незнання «підводних каменів» е-декларування, допущення помилок при інвентаризації майна та передачі його на баланс новостворених ОТГ – найбільш типові корупційні ризики.

«Завдання Асоціації – дати необхідні знання депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування, щоб вони максимально розуміли проблематику виникнення корупційних ризиків і були захищені від допущення помилок, які можуть трактуватися як корупційні дії. Адже незнання законів не звільняє від відповідальності. Наша місія – дати необхідні знання», – говорить виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Керівник проектів Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» Костянтин Донченко говорить, що в Україні існує великий запит на подолання корупції.  Тому їхня організація намагається привернути увагу місцевої влади до цієї проблеми. А круглий стіл вважають ефективним інструментом для інформування та навчання представників органів місцевого самоврядування.

Круглий стіл відбудеться 31 січня о 10 годині в к. 422 Полтавської обласної ради за адресою вул. Соборності, 45. До участі запрошуються представники ЗМІ, громадськості, влади та науковці.

Організовують захід Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень» за підтримки Програми Розвитку ООН.

 

За матеріалами Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. 

Loading...