Реконструкція входу дитячої поліклініки №3 коштуватиме 2,4 млн гривень

Автор: Анна Єгорова, 20 липня, 09:54

Фото: Ґанок поліклініки (Джерело - poltava.to)


Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому уклало договір з переможцем тендеру на виконання реконструкційних робіт дитячої поліклініки №3. Вартість робіт складатиме 2,4 млн грн.

18 липня укладено договір між управлінням капбудівництва Полтавського міськвиконкому та фірмою-переможцем тендеру ТОВ «Домодар». Ця угода надає право підприємству здійснити реконструкцію ґанку та вхідної групи дитячого поліклінічного відділення № 3 дитячої міської клінічної лікарні (вул. Петра Юрченка, 1в).

Згідно з укладеним документом, «Домодар» зобов’язаний виконати роботи з початку липня по грудень 2017 та гарантувати 10 років експлуатації об’єкту, що суттєво відрізняється від початкової тендерної пропозиції організації. Фірма пропонувала виконати роботи за 105 днів з гарантійним обслуговуванням строком 2 роки. 

Витяг із документації

Нагадаємо, що 19 червня 2017 року Управління оголосило про тендер на виконання реконструкційних робіт дитячої поліклініки з очікуваною вартістю 2,5 млн грн.

За даними системи Prozorro, заявки на участь у тендері подавали дві полтавські організації: ТОВ «Домодар», яка запропонувала виконати роботи за 2 390 111 грн, і ТОВ «БК Центр-буд», що зголосилася реконструювати ґанок за 2 427 440 грн. Як бачимо, у результаті тендеру очікувана вартість робіт зменшилася на сто тисяч гривень.

Каріна Тютюнник

Опублікована: 20 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація