Рибоохоронний патруль створив інтерактивну карту місць, де заборонено взимку ловити рибу

u3N88umDWbgkHjom

Інтерактивна карта включає перелік зимувальних ям та їх географічні координати. Про причини створення мапи розповіла очільниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.

Як повідомила керівниця Управління, З першого листопада й до початку весняно-літньої заборони 2018 року в Полтавській області заборонений будь-який вилов риби на зимувальних ямах. Це важливо задля збереження біологочіного різноманніття водних ресурсів.

Скриншот інтерактивної карти

До Вашої уваги перелік зимувальних ям, місць зимівлі риби на осінньо-зимовий період 2017-2018 р, на території підконтрольній Управлінню Державного агентства рибного господарства у Полтавській області: 

  • район залізничного мосту Кременчук-Крюків між старими та новими мостами. Площа – 6 га;
  • акваторія між озерами Шаламай та Стрелечний. Площа – 2 га;
  • гирло річки Псел. Площа – 4 га;
  • річка Псел на акваторії між залізничним та автомобільним мостами. Площа – 1,5 га;
  • акваторія в районі дельти річки Оріль. Від початку Орільської дамби до каналу Дніпро-Донбас, 1 км вглиб водосховища. Площа – 375 га;
  • район озера Вишняки від 29-го буя по старому руслу Дніпра на схід ходу до села Орлик, заворот на південь вздовж урочища «Крамарево» до форвату між буями № 21 та № 23;
  • річка Ворскла – акваторія в межах Полтави. Від автодорожнього мосту автошляху Київ-Харків на залізничній станції «Полтава-Південна» до Полтавської обласної рятувальної станції. Площа – 3 га.
  • на річці Сула та в Сулинській затоці Кременчуцького водосховища:
  • акваторія в районі села Горошино (чотири ями): «Кухарка», «Кучерська», «Тукалка», «Замістянська». Загальна площа – 250 квадратних метрів);
  • акваторія в районі села Мирони – «Кандулка» (площа 0,2 га), «Сулище» (0,2га), «Зубиха» (0,5 га);
  • акваторія поблизу села Бурімка «Бурінська». Площа – 0,5 га;
  • акваторія поблизу села Погребняки: «Калина» (0,3 га), «Пісочок» (0,5 га), «Ляхова» (0,6 га);
  • акваторія поблизу села Мохнач – «Плоскач» (0,6 га);
  • акваторія під мостом шляху Бориспіль-Дніпропетровськ площею – 0,5 га;
  • акваторія поблизу озера Петринки з південної сторони – 300 метрів у сторону села Жовнено. Площа – 0,4 га;
  • акваторія біля старої ГЕС в районі села Кліщенці поблизу озера Галицький. Площа – 0,7 га;
  • акваторія між озером Кулішовка та мисом «Жовненське». Площа – 0,8 га.

«За порушення правил рибальства на зимувальних ямах передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності», – додала Оксана Кулинич.

З картою для Полтавщини можна ознайомитись тут

Про порушення правил вилову риби можна повідомити за телефонами гарячої лінії: 050 747 25 79; ‎096 907 50 08. 

За матеріалом прес-служби Полтавського рибоохоронного патруля