Кіоски не демонтували 9 квітня, бо власник пообіцяв надати дозвільні документи, тому дату перенесли.

Прессекретарка Полтавської міської ради Анна Маковська каже, що кіоски на вул. Грушевського, 11 мали демонтувати 9 квітня, але власник пообіцяв надати дозвільні документи. Наразі відповідних документів не надали, тому демонтаж планують провести 16 квітня о 9:00. 

Рішення про демонтаж ухвалила комісія з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Полтави.

Кіоски, які збираються демонтувати, розміщені на землі комунальної власності міста. Вони не мають дозвільних документів – Паспортів прив’язки.

Нагадаємо, на початку 2021 року завершився термін оренди комунального ринку «Мотель». Він перебував у суборенді підприємця Віктора Бажана. Комунальне підприємство «Полтава-сервіс» не проти продовжити суборенду Віктору Бажану після того, як депутати продовжать оренду.

Жителі будинків біля ринку «Мотель» у Полтаві скаржилися на суборендаря. Від імені жителів будинку на вул. Грушевського говорила Світлана Яценко. За її словами, вони проти передачі в суборенду землі ринку підприємцю Віктору Бажану:

«Він знущається з нас і підприємців. Ми зверталися до влади, але немає жодного результату. Нами надані докази порушення наших прав та законів України. Серед них організація та кришування стихійної торгівлі, безліч торгових точок без документів, повне ігнорування приписів та постанов, ринок не прибирається, антисанітарія повна тощо».

Віктор Бажан сказав, що усі її слова є наклепом.

Loading...