Ще п’ятьом спортсменам з інвалідністю призначили стипендію голови Полтавської ОДА

jpXtBkmJHxxrno3C

Для підтримки перспективних спортсменів області, призначатимуть стипендії голови Полтавської ОДА. Розмір таких виплат становитиме дві мінімальні заробітні плати.

Про це рішення повідомив в.о. начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Михайло Габор 25 вересня під час апаратної наради.

Наразі такі стипендії отримують 20 кращих спортсменів області, включених до списків збірних команд України з олімпійських видів спорту. На даний час з обласного бюджету виділені кошти на виплату ще 5 стипендій голови ОДА для спортсменів з інвалідністю.

Як повідомляє посадовець, нещодавно відбулося засідання колегії, на якому

розглянули та підтримали призначення виплат спортсменам з інвалідністю:

  • майстру спорту України з плавання Анастасії Завалій;
  • майстру спорту України міжнародного класу з карате Інні Мажарі;
  • майстру спорту України міжнародного класу з карате Олександру Махно;
  • майстру спорту України міжнародного класу з футболу Олександрові Верещаці;
  • майстру спорту України міжнародного класу з футболу Родіону Причині.

За словами Михайла Габора, на здобуття стипендій можуть подаватися:

  1. Кандидатури провідних та перспективних спортсменів області, які включені до списку спортсменів-кандидатів до олімпійської збірної команди України та списків збірних команд України з олімпійських видів спорту на кожний рік;
  2. Кандидатури провідних та перспективних спортсменів області, які включені до списку спортсменів-кандидатів до Паралімпійської і Дефлімпійської збірної команди України та списків збірних команд України з видів спорту інвалідів на кожний рік.

Відповідне подання кандидатів на здобуття стипендій здійснюватиме колегія Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА. Виплати стипендії призначатимуть розпорядженням голови ОДА після розгляду питання на засіданні колегії. 

За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА