Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Джерело – wikipedia.org, автор Eugene Nabokov)

Заклад освіти у Нехворощанській громаді віддав 75 га землі в оренду товариству під виглядом договору про участь в організації досліджень та навчального співробітництва.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі 22 вересня.

Земельну ділянку площею 75 га та вартістю майже 38,5 млн грн для дослідних і навчальних цілей школа отримала у 2003 році.

У 2021 році школа та товариство уклали договір про участь в організації досліджень на 10 років. Прокуратура встановила, що цей документ є прихованим договором оренди землі, а сторони підписали удаваний правочин.  

Решетилівська окружна прокуратура позивається до суду щодо визнання недійсним договору і повернення земельної ділянки школі Нехворощанської сільської ради. 

Наразі позов перебуває на розгляді в Господарському суді Полтавської області.

Нагадаємо,  у квітні 2019 року на Полтавщині фермер виготовив та підписав протоколи зборів засновників фермерського господарства, куди попри відсутність родинних зав’язків прийняв 12 місцевих жителів. 

На основі підроблених документів ці люди за рішенням сесії селищної ради отримали у власність землю, що перебувала в постійному користуванні фермерського господарства. У січні 2020 року голова виключив жителів зі складу фермерського господарства.

Loading...