Слідчий експеримент встановив, що на переході Левченко рухався на велосипеді та на великій швидкості – адвокат Саєнко

Автор: Віталій Крицький, 6 лютого, 17:36

Фото: Слідчий експеримент (Фото Віталія Крицького)


Сьогодні, 6 лютого, на місці ДТП, яке сталося 6 листопада 2018 року за участю Наталії Саєнко й загиблого Артема Левченка, правоохоронці провели слідчий експеримент.

За словами адвоката обвинуваченої Саєнко Богдана Глядика, свідки одноголосно стверджують, що Артем Левченко рухався на велосипеді, а не йшов пішки, й до того на великій швидкості:

«Сьогоднішні слідчі експерименти провели з двома свідками. Кожна сторона, зокрема представники потерпілих, брали участь та ставили потрібні запитання. Усі експерименти фіксували на відеокамеру. Отримані результати направлять експертам для відповідного дослідження. Проте, всі свідки одноголосно, без сумніву, стверджують, що на пішохідному переході Артем Левченко не йшов, не вів велосипед, а їхав. До того ж, вони стверджують, що ще й на великій швидкості. Це – встановлений факт. Свідки це вчергове підтвердили».

Окрім того адвокат додав, що слідчий експеримент, можливо, проведуть із ще одним свідком, і, можливо, з самою Наталією Саєнко.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань зареєструвало нове кримінальне провадження щодо поліцейських, які були на місці ДТП за участю Саєнко.

Також поліція розшукує свідка ДТП, що сталася у центрі міста (на кільці по вулиці Соборності) 6 листопада 2018 року близько 14:00 на пішохідному переході біля Малої академії мистецтв. Тоді джип Mercedes-Benz збив 14-річного Артема Левченка, який їхав на велосипеді. Хлопчик два місяці перебував у лікарні і, не прийшовши до тями, він помер від отриманих травм у понеділок, 7 січня. За інформацію про свідка правоохоронці готові виплатити нагороду у розмірі 25 тис. грн.

Зазначимо, раніше суд призначив судову автотехнічну експертизу автівки Mercedes-Benz Наталії Саєнко. Крім того, суд задовольнив клопотання слідчого щодо проведення експертизи по особистим речам хлопчика та записам у медкартці.

Як повідомляв раніше заступник керівника ГУ НП Віталій Ємець, загалом мають провести три експертизи, з результатами яких будуть працювати слідчі. Попереду транспортно-трасологічна (експерт вивчає сліди на транспортному засобі та місці ДТП, а також механізм їх виникнення).

 

Опублікована: 6 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація