Ольга Савченко та Юрій Бражник

5 лютого на засіданні фракції «Слуга народу» оберуть нового очільника організації на Полтавщині. Ним може стати народний депутат України Олександр Трухін.

У червні партійний осередок очолила заступниця голови фракції «Слуги народу» у Верховній раді Ольга Савченко. 1 лютого вона розповіла, що самостійно вирішила припинити роботу на Полтавщині.

За словами Савченко, її призначали керівницею осередку, щоб сформувати партійну команду «Слуги народу» на Полтавщині. Публічно Ольга Савченко курирувала передвиборчий процес в області. Саме вона долучалася до підбору кандидата на посаду міського голови Полтави від «Слуги народу» та формуванням списків кандидатів до місцевих рад Полтавщини від політсили.

Після виборів Ольга Савченко фактично не займалася формуванням осередку в області ані публічно, ані всередині організації. Тепер Савченко залишає посаду очільниці партійної організації:

«Буду цікавитися справами і допомагати, коли буду потрібна. Залишаюся в команді. Зможу та буду допомагати в реалізації проектів, залученні інвестицій в область та розв'язанні проблем Полтавщини», – каже Ольга Савченко.

Її посаду може отримати народний депутат від «Слуги народу» та заступник голови фракції Олександр Трухін з Дніпропетровської області. Його кандидатуру мають затвердити на з’їзді партії у лютому.

Олександр Трухін (Фото – lb.ua)

Трухін найчастіше коментує виділення коштів з «ковідного фонду» та наголошує на доцільності використання коштів. Також його коментарі стосуються реалізації програми «Великого будівництва» як особистої ініціативи президента Володимира Зеленського.

«Українська правда» писала, що Олександр Трухін очолив одну з чотирьох груп всередині фракції «Слуга народу» після того, як у фракційних групах почали виключати депутатів.

У Верховній Раді Трухін працює заступником голови бюджетного комітету. Минулоріч задекларував право користування земельними ділянками на Полтавщині у Хорольському районі.

Loading...