Спорткомплекс на Петра Юрченка мають добудувати за 100 млн грн – ОДА уклала договір з підрядником

Автор: Максим Самойдюк, 16 серпня, 12:25

Фото: Спорткомплекс на Петра Юрченка мають добудувати у 2020 році (джерело - Poltava.to)


Відбувся 100-мільйонний тендер щодо завершення будівництва спорткомплексу на вулиці Петра Юрченка. Новий дедлайн здачі об’єкту – осінь 2020 року.

Спорткомплекс на Петра Юрченка зводиться з 2007 року. Звичайно, що не всі роки велось активне будівництво. Більше робились активні обіцянки здати об’єкт. Спочатку об’єкт планувала будувати обласна влада, потім його передали на баланс міськради.

Саме остання й здійснювала активне будівництво впродовж останніх років постійно збільшуючи кошторис. Проте вкінці 2018 року міськрада повернула спорткомплекс на баланс Полтавської ОДА (область). За даними ІВ «Полтавщина», за 12 років на зведення об’єкту спорткомплексу витратили вже 70 млн грн..

Департамент будівництва полтавської ОДА оголосив тендер 12 липня цього року. Перемогу на торгах здобуло ТОВ «Марк строй» з пропозицію 106 млн грн. Вже 15 серпня з переможцем уклали договір. Він має здати об’єкт до осені 2020 року.

ТОВ «Марк строй» є одним з фаворитів департаменту будівництва. За три роки воно отримало замовлень від ОДА на 470 млн грн. Власником підприємства є Володимир Швайковський. Він у 2018 році був одним з двох кандидатів на посаду директора «Агентства місцевих доріг Полтавської області».

Агентство фактично підпорядкується все тому ж таки Департаменту будівництва Полтавської ОДА.

Опублікована: 16 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація