APhpReeyWtzweqsS

Передача здійснюється з метою завершення будівництва і відбувається за згоди Полтавської облради та ПОДА. Адже наразі місто не є фінансово спроможним завершити об’єкт та здати його в експлуатацію в майбутньому

За відповідне рішення сьогодні, 30 листопада, на дев’ятнадцятій сесії Полтавської міськради проголосував 31 депутат. Згідно з ухваленим рішенням до спільної власності територіальних громад області передають об’єкт «Будівництво спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування по вул. Петра Юрченка, 1-а в м. Полтаві».

Зазначимо, будувати спорткомплекс почали ще у 2007 році. За 15 років будівництва, на нього витратили 50 мільйонів з міського бюджету та 12 із обласного.

Як повідомляли представники підрядної компанії ТОВ «Майстер-Буд», станом на кінець травня загальні будівельні роботи завершені на 80%. Загалом же, до кінця року планують закрити тепловий периметр. Тобто, закінчать обробку зовнішніх фасадів. Встановлять всі необхідні конструкції, буде встановлений вхід, проведений благоустрій та завершені роботи по усім комунікаційним мережам.

Будівництво станом на середину літа

Окрім цього, головне завдання проекту – завершення будівництва спортивного плавального басейну, де розміщені дві чаші (з габаритами 50x21 м - для дорослих та з габаритами 25x7,9 м - для дітей), трибуни на 298 глядачів, у тому числі місця для осіб з інвалідністю. Також, будуть обладнані доріжки для плавання, сходинки та стартові тумбочки, обхідні доріжки. У спортивно-видовищному комплексі облаштують спортивно-тренувальну залу, адміністративний корпус, а також допоміжні групи приміщень.

З метою енергозбереження паливно-енергетичних ресурсів проектом передбачено оснащення комплексу технологічним обладнанням останнього покоління. Орієнтовний термін введення в експлуатацію – грудень 2019 року.

Loading...