Стала відома нова дата першого рейсу з полтавського аеропорту

Автор: Каріна Тютюнник, 13 квітня, 17:07

Фото: Стала відома нова дата першого рейсу з полтавського аеропорту (Джерело - www.telegraf.in.ua)


Перший рейс з полтавського аеропорту обіцяли  вже 2 травня. І коли до вильоту залишилося майже три тижні, стало відомо про нову дату. 

Перший рейс з Полтави до Анталії вилетить на тиждень пізніше – 9 травня. Про це під час прес-брифінгу заявив заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.  

«У понеділок приїжджає авіакомпанія, яка має провести перший рейс. На жаль, на 2-ге травня квитки викупила не та кількість осіб, яку ми планували, то перший рейс зміщується на 9 травня», – повідомив він.

Туркомпанія, яка займається продажем квитків повідомила, що не викуплені квитки, і тому переліт змістився. 9 травня планується 100% завантаженість, і тому проблем з вильотом не передбачається.

Андрій Пісоцький висловлює припущення, що не викупили, оскільки не вірили, що встигнуть виконати усі ремонтні роботи вчасно.

Як запевняє керівник фірми підрядника Сергій Штрікуль, на сьогодні злітна смуга і без регламентних ремонтних робіт має змогу приймати на місяць два літаки типу «Boeing» 737-400. Наразі в аеропорту проводиться підготовка ремонтних робіт, які дозволять приймати один рейс на добу. Безпосередній ремонт злітно-посадкових смуг розпочнеться вже з наступного тижня і коштуватиме 8 млн 460 тис. грн.

Найближчим часом в аеропорту планують встановити усе обладнання – металошукачі, транспортери, системи реєстрації пасажирів, електрообладнання.

«У травні ми плануємо здійснювати 1 рейс на Анталію на тиждень, а у червні – вже двічі. Також здійснюємо перемовини з авіакомпаніями, аби здійснювати рейси до Одеси, Львова та інших міст. Восени – вже до Єгипту, Єревану», – запевняє Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА оголосив про проведення відкритих торгів на капремонт аеропорту 7-го березня. Договір на виконання робіт уклали 10-го квітня. За капремонт існуючої будівлі аеровокзалу ПОКП «Аеропорт-Полтава» з улаштуванням міжнародного пункту пропуску фірмі заплатять 25 млн 650 тис. грн.

Опублікована: 13 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація