Стартувала реєстрація на участь в зовнішньому незалежному оцінюванні

Автор: Каріна Тютюнник, 6 лютого, 15:32

Фото: В Україні розпочалася реєстрація на участь в ЗНО 2018 (Джерело - v.img.com.ua)


Відсьогодні, з 6-го лютого, стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Триватиме вона до 19-го березня.

Як повідомляють на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО необхідно перш за все створити за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» реєстраційну картку. Сформовану картку необхідно роздрукувати.  

Після створення картки майбутній учасник ЗНО має зібрати комплект реєстраційних документів. Їх учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до свого навчального закладу, інші ж – надсилають самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено на сайті УЦОЯО в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який надішлють в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік». Учні отримують ці документи в школах, інші особи – за адресою, яку вказували під час реєстрації.

Для кожного зареєстрованого на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На ній розмістять інформацію про обрані предмети для проходження тестування, адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

В інформаційної сторінки є й аналог у вигляді мобільного додатку, який допоможе учасникам отримувати інформацію про тестування на свій ґаджет.

Графік проведення ЗНО – 2018

Предмет

Дата

1.

Математика

22 травня

 2.

Українська мова і література

24 травня

 3.

Іспанська мова

29 травня

 4.

Німецька мова

29 травня

 5.

Французька мова

29 травня

 6.

Англійська мова

1 червня

 7.

Біологія

4 червня

 8.

Історія України

6 червня

 9.

Географія

8 червня

 10.

Фізика

11 червня

 11.

Хімія

13 червня

 Зазначимо, цього року до звичних завдань з іноземної мови додається ще й 16 завдань з «Розуміння мови на слух (аудіювання)».  

Упродовж 6-19 березня, особи, які не можуть з поважних причин взяти участь в основній сесії, мають шанс пройти оцінювання під час додаткової сесії. З умовами реєстрації та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті УЦОЯО.  

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація