Ставлення полтавців до прокуратури, поліції та президента у грудні змінилося – результати соцопитування

Автор: Вікторія Кузурман, 16 січня, 17:55

Фото: Ставлення полтавців до прокуратури, поліції та президента у грудні змінилося


У грудні 2019 року було проведено чергове соціологічне дослідження, щоб перевірити, як змінилося ставлення полтавців до національної поліції, прокуратури та президента України.

Дослідження проводили методом особистого вуличного опитування. Усього взяли участь 800 полтавців, похибка результату складає не більше 3,5 %. Вибірку респондентів формували за гендерними, віковими та територіальними принципами.

На запитання про довіру до прокуратури як органу державної влади більшість полтавців, а точніше 60,2 % опитаних осіб, відповіли негативно. Більшість відповідей розділилися між варіантами «зовсім не довіряю» та «скоріше не довіряю». У порівнянні з попереднім опитуванням у листопаді, показники довіри до прокуратури зменшилися.

Результати соцопитування

Подібною є ситуація з питанням про довіру національній поліції як органу державної влади. Сумарно 60,8 % полтавців відповіли, що «зовсім не довіряють» або «скоріше не довіряють» правоохоронцям. Ці узагальнені показники на 12 % більші, ніж були в листопаді. Тобто кількість осіб, що не довіряє поліції, зросла на 12 %.

Результати соцопитування

Відповіді полтавців на питання про довіру до президента України як органу державної влади кардинально протилежні. 69 % опитаних респондентів відповіли позитивно  Проте, варіант «Повністю довіряю» обрали вдвічі менше полтавців, ніж «Скоріше довіряю». Повністю довіряють президентові лише 24,3 % опитаних респондентів, а скоріше довіряють – удвічі більше. Суттєвих змін у ставленні у порівнянні з попередніми результатами в листопаді не відбулося.

Результати соцопитування

Нагадаємо, раніше ЗМІСТ розповідав про результати соціологічного опитування в листопаді 2019 року та про ставлення полтавців до ринку землі й «формули Штайнмайєра».

 Графіка та обкладинка Тетяни Фальковської

Опублікована: 16 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація