Суд призначив комплексну експертизу у справі Наталії Саєнко

Автор: Вікторія Баберя, 27 лютого, 09:48

Фото: Суд призначив комплексну експертизу у справі Наталії Саєнко


Із відповідною заявою до суду звернувся слідчий по справі смертельної ДТП у центрі Полтави Юрій Титаренко.

Слідчий суддя Октябрського райсуду Володимир Бугрій ухвалив рішення задовольнити клопотанням та призначити проведення комплексної транспортно-трасологічної, судово-автотехнічної та судово-медичної експертизи.

Зокрема, експерти мають вирішити:

  • Який характер, механізм та локалізація тілесних ушкоджень, виявлених на тілі Артема Левченка?
  • Чи відповідають виявлені тілесні ушкодження часу та обставинам вказаної пригоди? Яка їх ступінь тяжкості? Яка причина смерті хлопця? Чи є зв’язок між отриманими травмами та летальним результатом?
  • В якому положенні перебував Артем Левченко на момент ДТП та якою частиною свого тіла був розташований до автівки Наталії Саєнко?
  • Якими частинами контактували та як саме розташовувалися один відносно одного (під яким кутом) автівка та велосипед на момент зіткнення?
  • З урахуванням слідової інформації зафіксованої у протоколі огляду місця ДТП та схемі до нього від 06.11.2018 де знаходиться місце наїзду автомобілем на велосипед?
  • Чи спроможні з технічної точки зору покази підозрюваної Саєнко та свідків аварії?
  • Як повинна була діяти водійка автівки та велосипедист в даній дорожній ситуації згідно ПДР?
  • Чи мала Саєнко технічну можливість попередити наїзд та чи встигав Левченко залишити смугу руху автомобіля та віддалитися від нього на безпечний інтервал за умови своєчасного гальмування ТЗ?

Експертизу проведуть експерти Полтавського відділення ХНДІСЕ ім. засл. проф. М.С.Бокаріуса та судово-медичні експерти Полтавського бюро судово-медичних експертиз ДОЗ ПОДА.

Також раніше суд призначив судову автотехнічну експертизу автівки Mercedes-Benz Наталії Саєнко. Крім того, суд задовольнив клопотання слідчого щодо проведення експертизи по особистим речам хлопчика та записам у медкартці.

Як відомо з Єдиного держаного реєстру судових рішень, наразі достеменно відомо, що ДТП скоєно в світлий час доби на нерегульованому пішохідному переході, позначеному дорожнім знаком 5.35 ПДР України та дорожньою розміткою «зебра».

Також встановлено, що і велосипед, і автівка на момент ДТП знаходилися в технічно справному стані. Швидкість руху за показами свідків становила: 50-60 км/год, 60-70 км/год, а за показами Наталії Саєнко – 50 км/год. Зіткнення відбулося передньою лівою частиною автомобіля Mercedes-Benz Наталії Саєнко та правою боковою частиною велосипеда СARVER Артема Левченка.

Наразі Наталія Саєнко перебуває під цілодобовим домашнім арештом строком на 60 діб до 9 березня включно. Суд наклав арешт на нерухоме майно підозрюваної.

Нагадаємо,  поліція розшукує свідка ДТП, що сталася у центрі міста (на кільці по вулиці Соборності) 6 листопада 2018 року близько 14:00 на пішохідному переході біля Малої академії мистецтв. Тоді джип Mercedes-Benz, за кермом якого була Наталія Саєнко, збив Артема Левченка, який їхав на велосипеді. Хлопчик два місяці перебував у лікарні і, не прийшовши до тями, він помер від отриманих травм у понеділок, 7 січня.

Зауважимо, під час слідчого експерименту в середу, 6 лютого, встановили, що на момент скоєння ДТП, Артем Левченко рухався на велосипеді на великій швидкості, а не йшов пішки.

Опублікована: 27 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація