o1fI91RJS5PzzuPR

У Ленінському райсуді остаточно завершили справу депутата Полтавської міськради Дениса Поліщука з приводу подачі е-декларації пізніше потрібного терміну. Депутат не сплачуватиме штраф у розмірі 850 грн. Нагадаємо, відповідно до ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції» встановлено, що депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань […]

У Ленінському райсуді остаточно завершили справу депутата Полтавської міськради Дениса Поліщука з приводу подачі е-декларації пізніше потрібного терміну. Депутат не сплачуватиме штраф у розмірі 850 грн.

Нагадаємо, відповідно до ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції» встановлено, що депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за визначеною формою. Однак депутат Поліщук спізнився на кілька днів.

Обвинувачення депутату пред’явив прокурор Прокуратури Полтавської області Дмитро Дорогейко. Він звинувачував Поліщука в «не подачі електронної декларації у зазначені терміни».

На свій захист Денис Поліщук навів докази, що він не отримував ніяких повісток і вчасно подав декларацію. На його думку, через можливий збій у системі чи ще якісь причини технічного характеру сталася така помилка.

«Радий, що суд  мене повністю виправдав і корупційної складової не знайшов. Адже я дійсно неодноразово намагався подати декларацію та система НАЗК не пропускала її, після чого я неодноразово звертався з проблемою до тех. підтримки НАЗК на що не отримував відповіді. Прокуратурі в усіх клопотаннях по цій справі суд відмовив», – повідомив депутат Денис Поліщук.

Суддя Наталія Крючко

«Суд закрив протокол у зв‘язку з відсутністю умислу в Поліщука. Я вважаю таке рішення незаконним. Однак, Апеляційний суд не розглядає апеляцію прокурора на підставі відсутності у нього повноважень, то Денис Володимирович залишається безкарним. Хочу також наголосити, що Денис Поліщук – не перший, хто ухиляється від закону. В області порушено декілька справ проти депутатів», – сказав Дмитро Дорогейко.

Нагадаємо, депутат міськради Юліан Матвійчук не сплачуватиме штраф за таке ж правопорушення, оскільки минув термін його відшкодування – три місяці з дня його виявлення.

 

Loading...