У міськраді проаналізували роботу громадських пунктів охорони правопорядку

Автор: Каріна Тютюнник, 17 серпня, 18:29

Фото: Районні ради Полтави відзвітувались про роботу пунктів громадської охорони правопорядку (Джерело - brovary.pravo-znaty.org.u)


16 серпня відбулася робоча нарада, під час якої обговорили питання роботи громадських формувань з охорони правопорядку в м. Полтаві. З’ясувалось, що пункти громадської охорони міста не мають необхідної матеріально-технічної бази.

 Сьогодні у місті діють 29 громадських пунктів охорони правопорядку:

  • 15 пунктів у Київському районі;
  • 6 – у Шевченківському районі;
  • 8 – у Подільському районі.

За даними прес-служби міськради, під час засідання представники районних рад відзвітувались про роботу громадських пунктів.

У міськраді відбулася нарада з приводу роботи громадських пунктів охорони (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)

Голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Сергій Луценко зазначає:

«Ми проаналізували діяльність усіх громадських пунктів, які у нас є в Полтаві. Якщо по Подільському і Київському районах ніяких зауважень не було, то невеликі зауваження були по Шевченківському районі – стосовно громадських пунктів з охорони правопорядку, де відсутні світло і опалення».

Також, обговорили питання взаємодії громадських формувань з патрульною поліцією. Стало відомо, що в Шевченківському районі співпраця працівників громадських пунктів з поліціянтами досі на налагоджена, у той час як в Київському районі здійснюється активна взаємодія між громадськими формуваннями та поліцією.

За словами Сергія Луценка, наступного тижня відбудеться виїзне засідання з питання технічного забезпечення громадських пунктів, під час якого оглянуть пункти охорони міста та поговорять з їхніми працівниками особисто.

Опублікована: 17 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація