Фото – abo.media

З 1 квітня компанія відновлює постачання природного газу.

Вартість газу за 1 кубометр становитиме 6, 99 грн. Про це повідомили на сайті компанії 26 березня.

Щоб користуватися послугами «Полтавагаз збуту» потрібно підписати заяву-приєднання до договору на постачання природного газу, якщо ви вирішили надалі користуватися послугами цього постачальника.

Споживачам надішлють  заяву-приєднання до договору на постачання газу, яку потрібно підписати.  Якщо ви змінили адресу чи персональні дані, то їх потрібно уточнити та повернути пидписану заяву до абонентських відділів в найкоротший термін у будь-який спосіб.

Ви можете роздрукувати заяву-приєднання самостійно з особистого кабінету споживача. Потім її потрібно заповнити та надіслати за адресою абонентських відділів, або вкинути в скриньки, які розміщені в абонентських відділах/ відділеннях АТ «Полтава-банк».

Перелік документів, які має надати новий споживач разом із заявою-приєднанням:

  • документи, якими визначено право власності/користування приміщенням;
  • документ, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • за необхідності довіреність на представника побутового споживача, уповноваженого представляти його інтереси під час процедури укладання договору на постачання газу.

З 1 березня ця компанія не працює зі споживачами. Жителі області отримують газ завдяки тимчасовому механізму страхування споживачів. «Полтавагаз збут» забезпечувало газопостачанням 349 тисяч побутових клієнтів на Полтавщині.

Компанія припинила газопостачання через порушення Кодексу газотранспортної системи. Поки споживачів обслуговує  постачальник «останньої надії» – компанія «Нафтогаз України».

3 березня у «Полтавагаз збут» повідомили, що компанія не може постачати газ через розірвання договору з оптовим продавцем ТОВ «Нафтогаз Трейдінг».

Договір розірвали 26 лютого. ТОВ «Полтавагаз збут» вважає, що договір розірвали безпідставно. До 1 квітня фірма не матиме можливість працювати, бо їм відмовили у постачанні газу у домовлених обсягах. Самостійно придбати природний газ компанія не може через нестачу ресурсів.

4 березня у газопостачальній компанії «Нафтогаз Трейдинг» повідомили, що «Полтавагаз збут» поширили недостовірну інформацію про те, що договір розірвали безпідставно. За даними «Нафтогаз Трейдинг», річний договір розірвали з «Полтавагаз збут» через системне невиконання умов. Це рішення ухвалили після того, як на їхні зауваження у полтавському підприємстві не відреагували.

Loading...