У Полтаві ініціюють створення національного руху за роздільний збір відходів

Автор: Микола Рябика, 27 березня, 12:29

Фото: Полтава стане майданчиком для обговорення проблем роздільного збору сміття в Україні


31 березня та 1 квітня  в Полтаві відбудеться перша Майстерня українських сортувальних ініціатив (МУСІ). З різних куточків України до Полтави приїдуть представники громадських організацій та ініціатив, чия діяльність пов’язана з популяризацією сортування, переробки та мінімізації утворення відходів.

Учасники зі Львова, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Харкова та ще 7 областей  на прикладі Полтавщини та власних регіонів розглядатимуть можливості проведення комплексних інформаційних кампаній з сортування відходів та ключові «підводні камені» у вровадженні роздільного збору відходів у країні.

Аби якомога плідніше визначити перспетиви вирішення сортувальної проблеми до обговорення долучаться підприємці та влада. Тож, в рамках майстерні відбудеться відкрита публічна дискусія, до якої запрошуються ЗМІ та всі охочі.

Адреса проведення МУСІ: вул. В. Чорновола, 12, ТЦ «Олімп» другий поверх, Grass Coworking.
Початок заходу о 9:30.

Панельна відкрита дискусія підбиватиме підсумки роботи першого дня майстерні та  розпочнеться о 17:30 - учасники будуть ділитися з присутніми власним впровадження стратегій поводження з відходами у своїх регіонах тощо.

Подія у соціальних мережах: МУСІ.

Детальна програма МУСІ

Опублікована: 27 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація