img_2499-copy

Облаштувати меморіал планують у сквері Героїв України, який реконструювали у 2021 році. Новий флагшток з українським прапором має бути центром Меморіалу.

Директорка Департаменту культури й туризму Полтавської облдержадміністрації Ірина Удовиченко 7 лютого розповіла, що цьогоріч хочуть оголосити конкурс серед архітекторів у різних містах України.

«Сквер пам’яті Героїв України став місцем проведення не тільки державних заходів, а також територією для відпочинку мешканців і гостей міста. Дуже багато фото бачимо з цієї локації. Гармонійною її частиною є найбільший в області прапор України», – розповідав т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Раніше у Полтаві планували реконструювати площу перед Полтавською ОДА й створити «Територію Майдану». До реконструкції площі планували повернутися не раніше, аніж після здачі ЦНАПу. Його будівництво завершили у вересні 2020 року, але до «Території Майдану» так і не повернулися.

23 серпня у Полтаві підняли найбільший прапор в області. Детальніше про ідею та реалізацію читайте тут. Встановлення флагштоку та реконструкція скверу коштувала понад 13 млн грн.

Loading...