У Полтаві презентували японську систему розпізнавання облич

Автор: Каріна Тютюнник, 10 серпня, 12:37

Фото: У Полтаві відбулася зустріч з представниками IT-корпорації NEC (Джерело - np.pl.ua)


9 серпня в облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками японської корпорації NEC. Керівникам області представили новітню систему розпізнавання облич та управління транспортом.

За даними прес-служби облдержадміністрації, представники корпорації прибули до Полтави, щоб презентувати високотехнологічні продукти компанії.

Йдетья про NeoFace Watch – програму для розпізнавання осіб, що сприяє безпеці населення. Новітня система в режимі реального часу здатна за лічені секунди відсканувати і обробити мільйони облич. Програма успішно працює у 46 країнах світу, її можна використовувати як для пошуку людей, так і для оплати товарів в магазинах.

Також представники компанії розповіли про принципи роботи технології Smart Transport – системи автоматичного збору плати за проїзд та автоматичного визначення місця знаходження транспортних засобів.

У відповідь керівники області висловили зацікавленість щодо налагодження та подальшого розвитку партнерських стосунків з корпорацією NEC.

Детальніше в сюжеті телеканалу «Місто»:

Довідка:

Корпорація NEC (від англ. Nippon Electric Corporation) – японська корпорація, виробник електронної, комп'ютерної техніки, телекомунікаційного устаткування, одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній.

Корпорація розробляє рішення для мобільних і фіксованих мереж, широкосмугових і корпоративних систем, рішень у сфері напівпровідників, IT та інтернет-рішень. Вона має представництва в 18 країнах, 23 заводи в 12 країнах, 4 науково-дослідницькі центри в 4 країнах, 61 компанію з організації збуту в 26 країнах.

 

Опублікована: 10 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація