У Полтаві проблеми із вивозом сміття

Автор: Валерія Бабич, 16 квітня, 14:19

Фото: У Полтаві знову утворився сміттєвий колапс


Полтава погрузла у смітті. На несвоєчасне вивезення відходів містяни почали скаржитися у соцмережах. У Фейсбуці почали з’являтися фото звалищ. На прикладі одного з мікрорайонів міста, покажемо як виглядає Полтава навесні.

Востаннє такий сміттєвий колапс був у березні цього року. Тоді його виникнення спричинила негода. Через снігові замети перекрили трасу Київ-Харків, тому комунальники не могли вивозити сміття із міста. На ліквідацію сміттєвих негараздів направили всі сили комунальників, та залучили додаткових робітників КАТП.

Що сталося цього разу, поки не відомо. У КАТП коментувати ситуацію відмовилися. Надати будь-яку інформацію можуть лише через офіційний запит. Але, вочевидь, комунальники не прибирали сміття протягом тижня.

Сміттєві баки по вул. Раїси Кириченко

У Шевченківському районі міста, зокрема по вулицях Карла Лібкнехта, Раїси Кириченко, провулку Тупому, сміття не вивозилося досить давно. Про це свідчать розкидані пакети, різні відходи та залишки второсировини.

Сміття розкидано далеко за межами контейнерів

Найбільш ганебна ситуація на розі вулиць Довженко та Левадній. Сміття з контейнерів розкидані далеко за межами, відведеного для цього місця, що перетворило прилеглі території на велике сміттєзвалище.

Також у сміттєвому баку по вул. Карла Лібкнехта лежить ртутна лампа.

Контейнери по вул. Карла Лібкнехта

вул. Довженко

провулок Тупий

Нагадаємо, що у лютому під час засідання сесії депутати підтримали зміни до Програми охорони довкілля в місті на 2017 – 2021 роки. Головним питанням було виділення грошей на придбання сортувальної лінії твердих побутових відходів, яка має запрацювати до кінця цього року. Згідно з Програмою, упродовж 2018-2021 років для Полтави мають придбати та встановити сітчасті контейнери, на які витратять 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Проте, наразі Полтава не має не тільки сортувальної лінії сміття, але і належного прибирання та своєчасного вивезення звичайних відходів.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 16 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація