У Полтаві розпочався футбольний турнір на призи Заслуженого тренера України Віктора Пожечевського

Автор: Наталія Норіцина, 6 лютого, 14:01

Фото: У Полтаві розпочався турнір з футболу


5 лютого в Полтаві відкрили щорічний турнір на призи Заслуженого тренера України, почесного громадянина міста Віктора Пожечевського. Він проходитиме з 5 по 15 лютого на футбольному полі зі штучним покриттям стадіону навчально-тренувальної бази ФК «Полтава».

Турнір з футболу на базі ФК «Полтава», який знаходиться в «Копилах», проходить уже четвертий рік поспіль. Ігри складаються із трьох турів та кількох стикових матчів.

Цього року за головний Кубок турніру змагаються вісім команд:

  • Група А: «Металіст-1925» (Харків), «Ворскла U-21» (Полтава), «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.), «Агробізнес» (Ромни).
  • Група Б: ФК «Полтава» (Полтава), «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка), «Динамо» (Решетилівка), «Вікторія» (смт. Миколаївка, Сумська обл.)

Віктор Пожечевський

«Радий, що вже вчетверте проходить турнір, і він не стає меншим. Раніше було чотири команди, потім шість, а зараз вже вісім. Головне – є багато охочих команд-аматорів. Приємно, бо люди їдуть і готуються до основної роботи: першість у лігах серед команд і команд-колективів фізкультури. Цього року є дві команди Полтавщини, які грають на першість області», – поділився враженнями заслужений тренер України, почесний громадянин Полтави Віктор Пожечевський.

Учора пройшов 1-й тур змагань для команд групи А, наступний відбудеться вже 7 лютого.  

За матеріалами прес-служби Полтавської ОДА

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація