У Полтаві відбудеться фінальний етап змагань LTAVA ATTACK SERIES’18 (ПРОГРАМА)

Із 13 по 14 жовтня полтавцям презентують спортивні автомобілі та проведуть четвертий фінальний етап змагань LTAVA ATTACK SERIES’18.
Змагання традиційно проходитимуть під егідою Автомобільної Федерації України (ФАУ) та Полтавської обласної Федерації Автоспорту, у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене». Головний організатор події – Андрій Приходько.
На змагання з’їдуться учасники з різних міст України. Стануть відомі переможці, які борються за звання кращого з квітня місяця.
«Швидкість, потужний звук двигуна, шість залікових класів, оплески вболівальників та перемоги заплановані на вихідні. Наступні заїзди продемонструють запеклу боротьбу за шанс стати кращим з кращих у перегонах з часом», – зазначають організатори.
Програма заходу
13 жовтня
19:30 – презентація спортивних автомобілів біля театру імені М.В. Гоголя (Театральна площа).
14 жовтня
12:00 – урочисте відкриття фінального етапу змагань на СТК «Лтава». За адресою м. Полтава, вул. Комарова, 1. Для власників автомобілів марки Porsche відбудеться паралельній залік – Porsche Autumn Cup.