У Полтаві відбудеться прес-конференція зі створення прозорої транспортної системи

Автор: Наталія Норіцина, 16 серпня, 17:38

Фото: Експерти обговорять рівень відкритості та рівень корумпованості транспотрної системи в м. Полтава


Експерти Дніпропетровського координаційно-експертного центру з питань регуляторної політики проведуть 18 серпня у Полтаві прес-конференцію, на якій обговорять рівень відкритості та рівень корумпованості транспортної сфери в місті.

Як показує практика, найбільш прозорі та відкриті сфери діяльності мають найнижчий рівень корумпованості. Для того, щоб визначити, яким є рівень відкритості транспортної сфери на місцевому рівні, громадські експерти провели спеціальний моніторинг. Протягом травня – червня 2017 р. експерти ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» дослідили офіційні веб-сторінки 22 місцевих рад та їх профільних підрозділів з питань транспорту.

Моніторинг було проведено в рамках проекту «Превенція корупції у транспортній сфері у 22 обласних центрах України», який є частиною більш масштабного проекту «Partners for Empowerment». Останній фінансується за кошти Європейського Союзу та  діє під керівництвом Policy Association for an Open Society (PASOS) та Partnership for Transparency Fund.

Результати даного моніторингу, зокрема щодо прозорості транспортної системи в Полтаві, будуть представлені під час  прес-конференції.

На думку експертів, транспортна сфера в Україні є однією з найбільш корумпованих, оскільки здійснює операції з готівковими коштами. За їхніми приблизними підрахунками, витрати з місцевих бюджетів на транспортну систему у 22 обласних центрах перевищують  33 млн. евро. Ще одна проблема – це відсутність дієвої системи громадського контролю у сфері громадського транспорту.

Як подолати ці проблеми у транспортній сфері, розповість спікер прес-конференції  Анатолій Стоян, експерт ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», політолог, магістр державного управління.

Проходитиме прес-конференція в приміщенні Полтавської філії Суспільної Служби України,  вул. Соборний майдан 15. Початок – 18 серпня о 10 годині.

 

 

Опублікована: 16 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація