У Полтаві відбудеться традиційна виставка закладів освіти

Автор: Анна Єгорова, 28 жовтня, 18:22

Фото: Довідник для абітурієнтів (Джерело - poltava.to)


Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організує виставку «Освіта». З цього приводу відбулася нарада з представниками НЗ різних форм акредитації, яку провела директорка центру Ольга Буднікова – повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

«Презентувати свій заклад можна у будь-який спосіб, який вважаєте найбільш доречним. Можна встановити стенди з інформацією про навчальний заклад, можна розповсюджувати поліграфічну довідкову продукцію. Не забувайте застосовувати таку форму презентації, як майстер-клас, що одразу привертає увагу», – розповіла Ольга Буднікова.

Ольга Буднікова (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)

Захід проводять щороку восени. У 2017 році виставка відбудеться 16 листопада у виставковій залі міського Будинку культури. У такий спосіб, на думку організаторів, є змога зацікавити та привернути увагу майбутніх абітурієнтів.

Під час наради кожен представник навчального закладу отримав пакет документів, необхідних для участі у виставці, а також для наповнення довідника «Освіта», який надрукують за кошти міського бюджету. Такі довідники безкоштовно розповсюджують під час виставки присутнім старшокласникам.

Під час наради також обговорили і питання проведення та участі в щорічних міських конкурсах «Волонтер року» та «Пара-best».

Опублікована: 28 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація