У Полтаві відремонтують «проблемну» дорогу по вулиці Марії Башкирцевої

Автор: Вікторія Баберя, 21 лютого, 08:27

У Полтаві дорога на вулиці Марії Башкирцевої знаходиться в жахливому стані – ями, вибоїни, розбитий тротуар. І це все поруч із сучасними новобудовами. На сесії міськради 16 лютого депутати проголосували за включення даного відрізку дороги до програми розвитку ЖКГ, відповідно до якої зроблять її капітальний ремонт.

Напередодні сесії на засіданні земельної комісії депутати розглянули петицію «Про капітальний ремонт вулиці Марії Башкирцевої».

Одноголосно депутати вирішили включити пункт щодо ремонту дороги на вулиці Марії Башкирцевої до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2018 рік.

«Питання щодо ремонту вулиці підіймається ще з 2016 року. У нас є відповіді з управління ЖКГ на звернення у 2017 році. Ми отримали звичайну відписку з додатком на 16 аркушах. Що цікаво, те звернення підписали понад 300 осіб. Петицію ж підписали 250 осіб за два дні», – повідомив Олександр Рой, представник ініціативної групи мешканців будинку.

Петицію щодо капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Марії Башкирцевої опублікували у середині грудня на сайті міськради. ЇЇ подав Едуард Гостік. Загалом, вона набрала 300 електронних підписів із необхідних 250. Полтавці скаржилися на незадовільний стан дороги, розбиті тротуари для пішоходів та відсутність освітлення. Саме через ці фактори, на відрізку дороги на вулиці Марії Башкирцевої доволі часто стаються ДТП.

Дорога на вулиці Марії Башкирцевої (Джерело - hromadske.poltava)

Відповідно до затвердженої програми ЖКГ зі змінами, на розробку проектно-кошторисної документації, проведення державної експертизи проектів та безпосереднє виконання ремонтних робіт загалом заклали кошти у розмірі 171645,8 тис. грн. Серед 154 об’єктів, які потребують капітального ремонту, є відрізок дороги на вулиці Марії Башкирцевої протяжністю 6,2 км.

За словами депутата профільної комісії Вадима Ямщикова, закладення коштів на розробку документації є лише першим етапом. Наступними кроками будуть: проведення експертизи розробленого проекту та оголошення тендеру на виконання робіт з капітального ремонту дороги.

Також, згідно з ухваленими змінами до програми  у 2018 році збільшать фінансування капітального ремонту житлового фонду міста – на ремонт теплообмінників, дахів і сходових клітин спрямують 73 млн 370 тис. грн, виділять більше коштів з міського бюджету і на ремонт та утримання об’єктів благоустрою.

Опублікована: 21 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація