У Полтаві влаштували перевірку перевізникам-претендентам на міжміські маршрути

Автор: Каріна Тютюнник, 6 лютого, 17:10

Фото: У Полтаві перевірили транспортні засоби, які перевізники планують використовувати під час міжміських перевезень (Джерело - www.adm-pl.gov.ua)


За два тижні у Полтаві оберуть перевізників, які обслуговуватимуть 15 міжміських і приміських маршрутів. Тож, сьогодні, 6-го лютого, конкурсантам влаштували перевірку – оглянули технічний стан транспортних засобів, які пропонують для використання на маршрутах.

Як повідомляє прес-служба Полтавської ОДА, перевірку здійснювали працівники обласних Управління патрульної поліції, Управління Укртрансбезпеки та Управління інфраструктури облдержадміністрації.  На огляд з’їхалися близько 20 автобусів.

Як повідомляє начальник Управління інфраструктури ОДА Юрій Кривошеєв, перевірку транспорту проводять, бо вже 20 лютого відбудеться конкурс на перевезення пасажирів:

«Сьогодні й завтра оглянемо близько 40 автобусів. Критерії відбору – безпека, зовнішній вигляд, чистота й комфорт. Не допускаються до конкурсу автомобілі, в яких, наприклад, не відповідає технічним вимогам гума, несправне світлове обладнання, салон у пошарпаному стані, не працюють склоомивачі, немає вогнегасників, аптечки й так далі».

Юрій Кривошеєв (Джерело - www.adm-pl.gov.ua)

Один із претендентів на маршрут «Кременчук – Полтава», перевізник Василь Титик, зазначає, що хоч нині дуже дорого обслуговувати великі транспортні засоби, стараються вчасно замінювати всі деталі.

«Техніка імпортна, потребує якісного догляду. Хотілося б, аби держава все ж таки пішла на поступки перевізникам і зменшила мито на ввезення автобусів. Розмитнювати такі транспортні засоби дуже дорого. Використовувати «Богдани», які після двох років роботи розсипаються, не варіант», – розповідає перевізник.

Василь Титик (Джерело - www.adm-pl.gov.ua)

За словами інспектора відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Тараса Полтавця, під час перевірки автобусів увагу звертають насамперед на зовнішній вигляд транспортних засобів та перевіряють документи водія (водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, протокол проходження технічного контролю, поліс цивільно-правової відповідальності, наявність медичної довідки).

Під час перевірки (Джерело - www.adm-pl.gov.ua)

Під час перевірки (Джерело - www.adm-pl.gov.ua)

За результатами перевірки перших десяти машин серйозних порушень не виявлено. Наявні недоліки перевізники можуть усунути до проведення конкурсу й бути до нього допущеними.

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці затримали на хабарі перевізника Юрія Лупаєнка. Чоловік намагався домовитися з керівником Управління патрульної поліції питання про лояльність до порушень водіїв на маршрутах перевізника.

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація