e0D67Ud461gNpcJc

Відсьогодні Сергій Котов та Олена Бабенко не працюють у виконавчому комітеті Полтавської міської ради, хоча мали б до 31 грудня.

Інформацію, якою володіє ЗМІСТ, підтвердили начальник управління охорони здоров’я Сергій Котов і начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко в середу, 11 грудня.

Сергій Котов підтвердив ЗМІСТу, що відсьогодні вже не працює:

«Я не знаю, це підступно, як війна у 1941 році без оголошення. Я мав працювати до 31-го числа. Сьогодні мене і моїх заступників викликали і сказали, що ми звільнені. Я більше не хочу нічого говорити».

Сергій Котов очолив управління охорони здоров’я ще за часів мерства Андрія Матковського. Його скоротили у зв’язку зі створенням департамент охорони здоров’я та соціального розвитку. Про свої амбіції на посаду керівника департаменту заявляла членкиня команди «Рідне місто» Вікторія Лоза.

Олена Бабенко також підтвердила, що вже не працює. Звільнення відбулося на основі скасування розпорядження про звільнення і повернення в дію старого розпорядження, у якому дата звільнення – 11 грудня.

«Неочікувано повідомили зранку. Але передбачувано», – прокоментувала Бабенко.

1 листопада вона подала декларацію перед звільненням із посади начальника управління молоді і спорту. Її скоротили у зв'язку зі створенням нового департаменту культури, молоді та спорту. Бабенко очолила управління молоді і спорту наприкінці листопада 2018 року.

За нашою інформацією, за посаду заступника керівника департаменту змагатиметься «свободівець», депутат Полтавської обласної ради Ігор Скляр. У свою чергу Олена Бабенко повідомляла, що також спробує свої сили в конкурсі.

Формальних причин для звільнення посадовців немає. Однак внаслідок реорганізації виконавчого комітету, чиновники просто автоматично втратили свої посади. Але скорочені Котов і Бабенко матимуть змогу змагатися в конкурсі на посади вже в новостворених департаментах.

Loading...