В Україні понад 5 тисяч нових хворих за добу. Ситуація з коронавірусом у Полтаві

Наразі у лікарнях перебувають 84 полтавці з діагностованим коронавірусом. Ще 2 тисячі 667 людей лікуються вдома.

Про це 12 січня повідомив Департамент охорони здоров'я Полтавської міської ради.

Минулої доби у Полтаві виявили 175 нових хворих на COVID-19. За даними Департаменту під час карантину виявили 15 тисяч 394 хворих, а 12 тисяч 421 людина уже одужала. Через ускладнення коронавірусної хвороби 222 людини померли.

Під підозрою у Полтаві перебувають 608 людей, а на самоізоляції наразі 4 тисячі 647 пацієнтів.

Минулої доби в Україні коронавірус виявили у 5 тисяч 116 людей. За добу зафіксували 184 смерті від ускладнень хвороби, а 15 тисяч 951 людина одужала. Усього в країні померли через коронавірусну хворобу понад 20 тисяч людей.

Полтавщина опинилася серед областей-лідерів за добовим приростом хворих на COVID-19. Наразі в області діють посилені карантинні обмеження. Уряд запровадив в Україні жорсткий карантин з метою розірвати ланцюг захворюваності, що може сформуватися під час новорічних свят. Детальніше про обмеження можна дізнатися тут.

У Полтаві можна придбати оксиметр для вимірювання вмісту кисню у крові. Про симптоми COVID-19 та ГРВІ ми розповідали тут.

Де та за скільки можна здати тест на COVID-19 у Полтаві ми писали тут. Також у Полтаві донори можуть здати кров і безкоштовно обстежитися на антитіла коронавірусу.