5RcxpAEIq4TyocKc

3-го лютого на базі ГО «Нова Полтава» відбулася відкрита зустріч у межах спортивного проекту «Вйо! Живи активно». Тема – йога, біг, походи в гори та плавання. Ініціатива належить полтавському осередку Української академії лідерства. Представниця УАЛ Марина говорить, що зараз існує тенденція на спорт, здоровий спосіб життя. Але в кожного свої вподобання: хтось любить йогу, хтось займається […]

3-го лютого на базі ГО «Нова Полтава» відбулася відкрита зустріч у межах спортивного проекту «Вйо! Живи активно». Тема  йога, біг, походи в гори та плавання.

Ініціатива належить полтавському осередку Української академії лідерства.

Представниця УАЛ Марина говорить, що зараз існує тенденція на спорт, здоровий спосіб життя. Але в кожного свої вподобання: хтось любить йогу, хтось займається бігом. Тому вони вирішили створити такий проект, який продемонструє різні підходи до здорового способу життя. У рамках проекту кожен може познайомитись з представниками різних видів спорту, відкрити для себе щось нове.

Серед запрошених спікерів Наталя Онацько – тренерка з йоги, якою вона займається уже 15 років. Окрім того, Наталя є викладачкою на антистресових програмах Art of Living для дорослих, підлітків та дітей. З її слів, 21 червня 2015-го року запроваджено всесвітній День йоги. Того дня йогою зайнялись 300 млн людей з усього світу. На сьогодні йога дуже популярна в усіх країнах.

«Йога для мене це певний спосіб життя та відношення до світу. Вона допомагає позбавитися від стресу за допомогою правильного дихання, спеціальних технік, асан. А також, займаючись йогою, я відчуваю життя на сто відсотків. Ми практикували медитації навіть з увязненими в колонії. Це допомогало їм знаходити сенс життя, позбавлятися від негативу», – говорить Наталя.

Наталя Онацько, тренерка з йоги

Також усі учасники заходу мали змогу помедитувати разом зі спікеркою. Вона показала, як правильно дихати та на чому потрібно зосереджуватися, щоб позбавитися стресу.

Павло Козланюк спеціально приїхав зі Львова, щоб поділитися своїм захопленням – походами в гори. Спікер навів 10 обґрунтованих причин іти в гори: захоплюючі краєвиди, непередбачувані пригоди а також єнання з природою. Гасло, яким керується Павло по життю, – «Досліджуйте, мрійте, відкривайте». Також він показав відеоролик вишкільного табору «Говерля», яким передав атмосферу їхніх походів.

Про біг та марафони в Полтаві розповів Дмитро Кербут. Він зізнається, що бігом займатися почав лише після 30-ти років.

«У 2013-му році зацікавився напівмарафоном. На той час, в Полтаві людей, які бігають можна було перерахувати на пальцях однієї руки. Протягом останніх років таких людей значно побільшало», ‒ зазначає Дмитро.

Дмитро Кербут, займається бігом і триатлоном

А Дмитро Щебетюк уже вдруге приїздить до Полтави, щоб поділитися своїм досвідом та історіями. Він – чемпіон України з плавання, входить до резерву параолімпійської збірної зі стрільби з лука. Дмитро розповідає, що з дитинства займається спортом, зокрема бігом. Потім зайнявся ще й плаванням. Спікер розповів про види та переваги плавання, а також як вірити в себе та ніколи не здаватися.

Дмитро Щербетюк, чемпіон України з плаванняНа захід завітали близько 50-ти містян.

У Полтаві такий захід відбувся вперше. Проте, як зазначають організатори, вони мають багато планів, які реалізують вже найближчим часом. Зокрема, навесні або влітку заплановано провести біговий марафон та відкрите групове заняття йогою.

Loading...