Business presentation
Business presentation

Business group of people attending and listening at conference

6-го квітня в resto-club «PODIUM» на Всеукраїнському форумі «Бренд – Енергія!» власники бізнесу, керівники, бренд-менеджери, маркетологи розповіли, як створювати та розвивати власну справу. Близько 100 полтавців долучилися до заходу.

На думку організаторки заходу Наталії Латиш, власниці та директорки branding agency «ESFI», форум «Бренд – Енергія!» – це атмосфера натхнення, нових ідей, змісту, бачення, бажань та знань. Це місце, де говорять про бізнес ДЛЯ людей та ПРО людей, об'єднання та спілкування лідерів-творців, креаторів, які НЕ бояться мріяти, кидають виклики і змінюють світ.

Протягом 5 годин 6 спікерів говорили про ідеї, бізнес та бренди, життя на великій швидкості, головний інструмент розвитку і масштабування бізнесу й продаж – емоцію клієнта.

У доповіді «Бізнес зі змістом: яким буде лідерство майбутнього» Наталія Латиш ділилася висновками своєї історії в бізнесі, яка розпочалася ще в 16 років:

«Власний бізнес – це насправді нелегка справа. Але є безліч позитивних моментів».

Зокрема, бізнесвумен назвала наступні переваги:

  • Ви розкриваєте свій потенціал, мрія стає реальністю;
  • Ви створюєте команду;
  • Допомагаєте розвиватись іншим;
  • Набуваєте безцінний досвід;
  • Маєте можливість реалізовувати класні проекти, про які мріяли;
  • Можете ділитись досвідом, надихати інших власним прикладом, допомагати людям різними ресурсами.
Наталія Латиш

Компанія Наталії «Esfi: бренди і дизайн» отримала назву на честь біблійної героїні Есфірь, яка завдяки вірі, молитвам та рішучим діям врятувала народ від знищення. Її образ вважається символом надії, перемоги та досягнення мети.

«Успіх не приходить в одну мить та не дається легко. Зусилля, помилки та час чудові вчителі. Моя порада – рухайтесь, йдіть, ставте цілі та, головне, отримуйте задоволення від цієї чудової мандрівки, будьте вдячні, творіть добро навколо, надихайте інших!», – говорить Наталія Латиш.

У доповіді «Смисл як магніт в масових бігових заходах» Дмитро Геращенко, учасник команди «NEWRUN», засновник центру розвитку особистості, бізнес-тренер, марафонець у всіх сферах свого життя, розмірковував, як звичайний біг змінює якість життя і підвищує його ефективність у всіх сферах. Спочатку також спогади:

«Моя історія розпочалася з мрії стати тренером ще в 10 класі школи... І через 15 років – марафон під Києвом, який відкрив мені нове бачення на життя! Це були 42 кілометри 195 метрів, довжиною у рік старанної підготовки по 2-3 години щодня».

І як наслідок, вважає Дмитро:

«Марафонський підхід змусив подивитися на своє життя під іншим кутом. Як сніг навесні відкриває землю, він звільнив моє життя від пустого «лушпиння». З того часу марафон увійшов у всі сфери мого життя і став ключовим у справах. Біг змінює життя!».

Дмитро Геращенко

Разом з Максимом Кривенком вони створили в Полтаві напівмарафонські пробіги, в які мало хто вірив на початку. У першому напівмарафоні восени 2015 року взяли участь 700+ учасників! А вже у 2017 році до нього долучилися понад 2500 чоловік, віком від 3 місяців (на руках своїх батьків) до 86 років. Серед них були також близько 60% учасників з інших міст та країн: Франції, Польщі, Італії, Азербайджану, США та ін. Наразі такі напівмарафони вже проходять в Чернігові, Сумах, Черкасах.

«Отримуючи відгуки та коментарі від учасників, я відчуваю, як змінюються і трансформуються їхні життя! Це захоплює, надихає і надає сили рухатися вперед до нових перемог і звершень!»

Катерина Бабіч, власниця та директорка «Львівської кав’ярні», виступила на форумі з доповіддю «Сенсорна система бізнесу». Спікерка згадала юні роки, коли мріючи стати стоматологом і навчаючись в УМСА за цією спеціальністю, паралельно з навчанням розвивала чужий бізнес. І врешті-решт зрозуміла, що хоче мати власний.

Для Катерини «кава – це історія про життя». А так як вона є прихильником самонавчання та самовдосконалення, то досконально має знати все про справу, якою займається. Наприклад, до відкриття кав’ярні Катерина ніколи не пила каву, не розумілась у кавових машинах, не розрізняла арабіку і робусту, не вміла складати бізнес-план. Тому почала багато читати літератури — професійної і загальної, що стосується ресторанного бізнесу, кавоваріння, ведення бізнесу тощо. І не запиняється на досягнутому – постійно навчається та допомагає іншим.

«Мені подобається організовувати для колективу тренінги, читання зарубіжних авторів з психології, самореалізації. Мені важливо, щоб мої працівники бачили перспективність роботи. Разом з ними вчусь і сама. Я все життя на роботі. Люблю працювати і не втомлююся експериментувати та випробовувати себе. Я сама починала з нуля, тому зараз допомагаю тим, хто теж хоче мати власну справу», – розповідає Катерина Бабич.

«Можливості масштабування успішного бізнесу» – це доповідь Андрія Кривоноса, співзасновника і незмінного керівника «Асоціації франчайзингу» (Україна), куратора проектів з розвитку франчайзингу, співведучого першого каналу про франчайзинг «Franch.tv», громадського діяча з реалізації конституційних прав і свобод громадян. Він впевнений:

«Випадок змінює ваші плани на ліпші! Проте цей «випадок» має бути не випадковим, а завчасно підготовленим. Тоді він створює можливості для подальшого розвитку».

Також спікер згадав, що ідеї для розвитку «Асоціації франчайзингу» народилися в холі великого залу, де відбувалася конференція об’єднань підприємців.

Олена Мазура, експертка й аналітикиня фінансового ринку, інвесторка, маркетологиня онлайн-проектів, засновниця системи «Цифрові Інновації на Фінансовому Ринку», авторка проекту «СоздайСебяСам. ЯестьБренд», поділилася з учасниками форуму «Історією одного нествореного бренду...». Вона розповіла, що всьому навчилася самостійно – тайм-менеджменту, контролю емоцій, пріоритетам і багато чому іншому, що зараз є практичної «родзинкою» її тренінгів та майстер-класів, поєднуючи роботу з бізнесом.

Олена Мазура

«Я дуже допитлива, завжди вивчала для себе нові технології, нові "фішки" і ефективні інструменти для просування», – говорить спікер.

На сьогодні творчий авторський проект Олени Мазури «СоздайСебяСам. ЯестьБренд» – це навчання, створення та просування особистого бренду, прокачування експертності, упаковка і монетизація знань, досвіду, вмінь будь-якої людини.

«Від початківця і в пошуку – до готового фахівця, від початківця-підприємця – до власника великої компанії», – пояснює Олена Мазура.

Олександр Карташов, співзасновник «Полтавський завод порошкової металургіїї», «DREAM Hostel Poltava», «Lounge FM» виступив з доповіддю «Будую бізнеси, які створюють та надихають». Він наголосив на важливості мрій та вміння мріти:

«2016 рік – важкий для мене період банкрутства «Полтавського заводу порошкової металургії», з яким я пов’язав своє життя у 2007 році. Саме тоді захотілося реалізувати свою мрію, яку я давно носив у серці. Так почалася історія "Dream Hostel Poltava". То був вихід з психологічної кризи. У моїх планах - побудувати мережу "Dream Hostel" і продати. Щодо заводу: ми зараз працюємо на внутрішньому ринку й поступово додаємо обсяги. Мрійте! Це дуже важливо! Мрії створені перетворюватися на реалії!»

Максим Кривенко, співзасновник мережі кондитерських «Цукерня», ТМ «LUCKY MAX», співзасновник компанії «NEWRUN» і марафонець, заявлений організаторами як доповідач за темою «Побудова успішної бізнес-моделі на ринку, що стагнує», на жаль, не зміг поспілкуватися з учасниками форуму за станом здоров’я. Але його солодкі візитівки мали змогу отримати учасники лотереї наприкінці заходу.

Loading...