photo_2022-06-10_11-35-01

На перехрестях вул. Соборності й Гоголя та вул. Соборності та Стрітенської запрацювали автоматичні боларди, що слугують обмежувачами руху для транспорту. Їхнє встановлення коштувало понад 200 тис. грн. Окрім цього, встановлення кожної гранітної кулі на дорозі вартувало 31 тис. грн.

Про це 15 квітня повідомив перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко:

«Болард – це пристрій, що унеможливлює рух транспорт. Вартість цього встановлення вийшла більше 200 тис. грн. Якщо з приводу ціни на кулі, що знаходяться поруч на вул. Соборності, то ціна цієї кулі 31 тис. грн. На сьогодні, ці боларди вже працюють. У разі порушення правил дорожнього руху, тобто машини там проїжджають, або паркуються, то ми повідомляємо поліції».

Якщо у містян будуть зауваження щодо роботи болардів чи порушень, можна повідомляти до цілодобової Служби оперативного реагування за номером 15-80.

Пішохідну зону продовжили, щоб частина історичного центру Полтави стала затишнішою. Щоб там не паркувалися власники авто, встановили автоматичну систему.

Для роботи та доставки продукції для закладів, що працюють на цій ділянці, болард опускатимуть щоранку з 6:00 до 10:00.  Усі автівки, які у цей час заїдуть на пішохідну зону і знаходитимуться там, зможуть виїхати після приїзду поліції й складення протоколу про порушення.

Після цього Служба оперативного реагування 15-80 опускатиме болард для виїзду автівки.

Продовження пішохідної зони може ускладнити ситуацію з паркуванням на вул. Соборності. Поблизу Театральної площі дорога перевантажена автомобілями, тому потрібно знайти альтернативну локацію для паркування й зменшити навантаження. Важливо, що не можна просто перекрити рух й забрати паркувальні місця, бо це завершиться колапсом.

Loading...