Виїхав до Полтави на автомобілі та не повернувся: поліція розшукує 26-річного Владислава Федія (РОЗШУК ПРИПИНЕНО)

Владислав Федій та авто, на якому він виїхав до Полтави
Владислав Федій та авто, на якому він виїхав до Полтави

Джерело: поліція Полтавщини

9 листопада чоловік виїхав до Полтави на автомобілі та не повернувся. Поліція займається його пошуками.

UPD: Владислав Федій знайшовся. З ним все добре.

Правоохоронці розшукують безвісти зниклого мешканця села Покровське Решетилівської міської громади 1999 року народження. Про те, що Владислав Федій зник безвісти, повідомили в поліції Полтавщини 10 листопада.

Правоохоронці встановили, що Владислав Федій 9 листопада виїхав до Полтави на автомобілі марки Volkswagen Passat зеленого кольору, з номерами ВІ4358НІ та не повернувся.

Прикмети розшукуваного: 

  • на вигляд 23-27 років; 
  • худорлявої статури;
  • зріст близько 175 см;
  • волосся коротке темне;
  • очі темні;
  • має бороду.

Якщо вам відома інформація, що може пришвидшити розшук чоловіка, поліція просить негайно повідомити її за телефонами 0994855002, 102 або будь-яким іншим зручним способом.

Додамо, що з пошуками зниклих допомагає філія волонтерської організації «Мілена», що у Полтаві з’явилася 2020 року влітку. ЗМІСТ поспілкувався із куратором пошукового загону «Мілена» Максимом Кравченком про особливості роботи та як це просувається у Полтаві та області.

Кожен з волонтерів відповідає за свій блок: хтось комунікує з поліцією, хтось займається розсилкою оголошень і збирають інформацію. Хтось займається створенням орієнтування також є психологиня.

Для пошуків на місцевості використовують спеціальну карту, яка є у телефоні кожного волонтера.Територію розбивають на квадрат 500 м на 500 м, люди стають в шеренгу і прочісують цю місцевість. Таким способом вдається знайти людину, або її речі.

Долучитися до організації, допомогти з пошуками можна у групах у вайбері, фейсбуці, або інстаграмі.