З міського бюджету на «Турботу» хочуть виділити ще близько 800 тисяч гривень

Автор: Каріна Тютюнник, 16 квітня, 13:00

Фото: З міського бюджету виділять кошти на Турботу (Джерело - market.korupciya.com)


По тисячі гривень – учасникам бойових дій, по п’ятсот гривень – дружинам померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та більше сорока тисяч гривень – для благодійної організації. Виділення таких коштів хочуть ухвалити на наступному засіданні виконавчого комітету міськради.

Згідно з проектом рішення, загалом у рамках програми «Турбота», хочуть виділити 794 тисячі гривень.

З них, 411 тисяч гривень матеріальної допомоги мають виплатити мешканцям міста за особистими зверненнями. 25 тисяч гривень призначать для одноразової матеріальної допомоги двадцяти п’ятьом учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни (по тисячі кожному).

112 тисяч гривень розподілять як одноразову матеріальну допомогу двомстам двадцяти чотирьом дружинам померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (по 500 гривень кожній).

По 2 тисячі матеріальної допомоги до Дня матері планують виплатити трьом матерям загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів та двадцяти матерям загиблих ветеранів війни (загалом 46 тисяч гривень).

Виділять гроші з міського бюджету і на фінансування благодійної організації «Зернятко». До кінця року мають виплатити 200 тисяч гривень.

Опублікована: 16 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація