За назву полтавського аеропорту проголосували понад 6 тисяч осіб. Відомі результати голосування

Автор: Євгенія Каблучка, 4 квітня, 17:57

Фото: Стало відомо, в честь кого можуть назвати полтавський аеропорт (Джерело - the-village.com.ua)


4 квітня презентували результати голосування щодо того, в честь якого виданого діяча назвати полтавський аеропорт. Зауважмо, що з назви летовища слово «Полтава» не зникне.

Протягом двох місяців громадськість вирішувала, на честь якої видатної особи назвуть Міжнародний аеропорт «Полтава». Серед «кандидатів» були Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра та Григорій Сковорода.

За результатами голосування, майже 35% голосів віддали Івану Мазепі. Як повідомляє ОКІА «Новини Полтавщини», з 6840 голосів 2387 осіб проголосували за Мазепу.

«Наступав» Івану Мазепі на п’яти Микола Гоголь. 630 голосів не вистачило для перемоги назви на честь Гоголя. Майже 1300 голосів віддали Івану Котляревському, а от Григорій Сковорода та Симон Петлюра виявилися не досить популярними під час голосування.

Та це ще не означає, що аеропорт точно носитиме ім’я Івана Мазепи. Заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко зазначив, що після  голосування  звернуться до заступника голови ОДА Андрія Пісоцького, який курує тему аеропорту. Спочатку назву мають обговорити у колективі аеропорту, потім адміністрація підготує подання до обласної ради. Завершальний етап – голосування депутатів на засіданні сесії. 

Отже, якщо депутати проголосують «за», летовище носитиме назву «Міжнародний аеропорт «Полтава» імені Івана Мазепи.

Опублікована: 4 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація