nTBT7N4mK1y1ohnh

Ленінський райсуд Полтави виніс вирок чоловіку, який у липні цього року кинув гранату в бік поліціянтів. Віктора Шейка засудили на п’ять років позбавлення волі без відбування покарання. 27 жовтня відбулося судове засідання по справі 51-річного полтавця, який влітку цього року під час переслідування поліцією задіяв бойову гранату, про це стало відомо з судового реєстру. Згідно […]

Ленінський райсуд Полтави виніс вирок чоловіку, який у липні цього року кинув гранату в бік поліціянтів. Віктора Шейка засудили на п’ять років позбавлення волі без відбування покарання.

27 жовтня відбулося судове засідання по справі 51-річного полтавця, який влітку цього року під час переслідування поліцією задіяв бойову гранату, про це стало відомо з судового реєстру.

Згідно з матеріалами справи, Віктор Шейко ще у серпні 2014 року придбав дві гранати типу РГД-5 та гранату типу Ф-1 на трасі Київ-Харків у невстановлених осіб. За боєприпаси віддав чотири пляшки горілки та 300 гривень.

Майже три роки він зберігав їх у металевій трубі в опорі паркану.

14 липня Шейко, будучи в стані алкогольного сп’яніння, взяв одну з гранат та пішов до будинку колишньої дружини, де погрожував підірвати себе разом з нею та її нинішнім співмешканцем. Однак, після дзвінка в поліцію, зник з місця події на машині.

Віктор Шейко (Джерело - соцмережі)

Поліціянти, які прибули на виклик, почали переслідувати Шейка. Згідно з матеріалами справи, вимоги правоохоронців зупинитися і здатися чоловік ігнорував, натомість погрожуючи застосувати гранату.

Застрягнувши на ґрунтовій дорозі поблизу с. Писарівка Новосанжарського району, чоловік покинув автівку та, ігноруючи вимоги правоохоронців, почав утікати. Щоб копи не переслідували його, кинув в їхній бік активовану гранату та втік. Два інших боєприпаси викинув в болото.

Віктора Шейка оголосили в розшук, однак 17 липня він прийшов до поліції сам з розкаянням.

Відеофрагменти подій у сюжеті ТСН:

Під час обрання покарання суд врахував вищевикладене та те, що чоловік частково відшкодував шкоду потерпілим, займається суспільно-корисною працею та має на утриманні неповнолітню доньку.

Тож за погрозу вбивством, незаконне придбання, зберігання бойових припасів, опір та погрозу насильством правоохоронцям Віктора Шейка засудили на 5 років позбавлення волі без відбування покарання з трирічним іспитовим терміном.

Loading...