Ілюстративне фото

Наразі завідувач реанімаційного відділення Лубенської лікарні інтенсивного лікування знаходиться на лікарняному. Службове розслідування продовжать після того, як він одужає.

Про це повідомили у сюжеті «Телевізійної служби новин» 22 квітня. 

На позаплановій перевірці лікарні виявили, що заввідділення Олександр Ткаченко був п’яним. Алкотестер показав алкогольне сп’яніння 1,9 проміле.  Коли поліція приїхала зафіксувати факт, що лікар п’яний, то головний лікар Сергій Наталенко повідомив поліціянтів, що завідувач тепер сам пацієнт лікарні і його  тривожити не можна, бо у нього гіпертонічний криз.

У сюжеті ТСН повідомили, що Олександр Ткаченко на лікарняному. Телефонною розмовою з журналісткою служби новин сказав, що наразі почуває себе краще:

«Поки я на лікарняному я не хочу надавати жодної інформації з цього приводу». 

Начальник управління охорони здоров'я виконавчого комітету Лубенської міської ради Віктор Ківа каже, що  навряд лікар залишиться на цій посаді:

«Я не думаю що цей лікар залишиться на посаді завідувача відділення, хоча це рішення головного лікаря. Але ми будемо рекомендувати робити кадрові ротації». 

Також у сюжеті повідомляють, що після того, як ситуація набула розголосу, пацієнти та родичі почали скаржитися на умови в реанімації. Зокрема, скаржаться на брак інформації про стан хворих. 

Дехто з родичів пацієнтів говорить, що усі ліки доводиться купувати. Проте  головний лікар Сергій Наталенко каже, що препарати з ковідного пакета у них є, а купувати доводиться лише те, що стосується супутніх захворювань. 

Нагадаємо, комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства без попередження виїхали у лікарню, щоб почути думки лікарів, персоналу закладу.  Завідувач відділення Олександр Ткаченко запропонував одному із депутатів оглянути відділення. На це погодилася депутатка міської ради Аліна Савка. За її словами її одягли у спецогляд та повели оглядати відділення. Завідувач був без захисного одягу. 

За словами Савки, вона зрозуміла, що Ткаченко був у стані алкогольного сп’яніння. Алкотестер показав алкогольне сп’яніння 1,9 проміле.  Більше можете дізнатися за посиланням.

Loading...