photo_2023-01-25_11-01-12

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав накази про звільнення з адміністративних посад за власним бажанням керівників Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської обласних прокуратур.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора України.

Антон Столітній очолив прокуратуру у 2020 році.

За час його перебування на посаді прокуратура позивалася до суду щодо протиправності й нечинності рішення про зміни до генерального плану міста, яке ухвалила Полтавська міська рада. Також прокуратура займалася історичною частиною міста й корупційними справами тощо.

За його перебування на посаді сталося 2 резонансних справи у Полтавській міській раді:  депутату та керівнику  начальника Управління з питань містобудування повідомили про підозру в одержанні хабаря й оголосили підозру меру Полтави. Також прокуратура пред'явила позови щодо знесення 57 тимчасових споруд у Полтаві. Ці справи поки не завершилися реальними змінами, адже прибудови до історичних споруд або МАФи по місту не демонтували, але у юридичній площині до цього привернули увагу.

Раніше Антон Столітній працював:

  • заступником начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні;
  • начальником управління нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Генеральної прокуратури України.

Останню декларацію Столітній зареєстрував 3 квітня 2020 року. У ній Столітній задекларував квартиру в Києві (92,9 м²), 2 земельні ділянки загальною площею 1200 м² та 3 нежитлові приміщення. Уся нерухомість, окрім квартири, зареєстрована на дружину – Ольгу Столітню.

Також Столітній має автівку BMW X5 2012 року, а його дружина Subaru Forester 2011 року.

До Антона Столітнього прокуратуру Полтавщини очолював Ярослав Голинський.

Loading...