Активісти направили в поліцію заяву щодо знущання над котом

Автор: Валерія Бабич, 9 січня, 17:09

Фото: Заява на кривдників кота Арчі вже в поліції. Речові докази: фото-, рентген-знімки та вилучені кулі


9 січня активісти подали заяву до Полтавського відділу поліції з вимогою покарати тих, хто познущався над котом у Новорічну ніч, випустивши йому в голову 26 куль і зламавши кістку тазу.

Олена Єдігарєва, волонтерка, яка опікується Арчі (саме так вона назвала кота, що постраждав від людської жорстокості) звертається до правоохоронних органів вперше, проте налаштована на позитивний результат:

«Я вірю, що поліція зможе знайти та покарати  тих, хто скоїв злочин. Опікуюсь безпритульними тваринами вже давно, проте такої жорстокості ще не зустрічала».

Олена Єдігарєва пише заяву в присутності понятих

Начальник відділу зв’язків з громадськістю Головного управління Нацполіції в Полтавській області Юрій Сулаєв говорить, що раніше вже були розслідування з приводу  жорстокого поводження з тваринами, які мали успішний результат:

«Ще 2008-го року в Полтавській області була затримана група осіб, яка вела аморальний спосіб життя та жорстоко поводилась  з тваринами, вони вже були раніше засудженими. Захисники тварин звернулись до поліції і кривдників затримали. Їм присудили до 6 місяців позбавлення волі за вбивство собаки».

Головною проблемою у таких розслідуваннях Юрій Сулаєв  називає надання справі кваліфікації «жорстокого поводження», поліції потрібно проводити ряд експертиз, щоб довести факт знущання над твариною.

Кіт Арчі (Джерело - соцмережі)

Зараз, згідно з чинним законодавством, відповідальність за знущання над тваринами стала жорсткішою. За умисне надання шкоди тварині можна отримати позбавлення волі терміном до 3-х років, а за повторний злочин, чи забиття кількох тварин ‒ до 8-ми років, зазначає чиновник.

Нині стан кота Арчі стабільний, але покращень не відбувається. Він втрачає зір та відмовляється їсти. Лікарі від коментарів утримуються. Коли кіт одужає, волонтерка обіцяє забрати його до себе.

Опублікована: 9 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація